Seberou Chelsea body? Blues vážně hrozí odpočet za bizarní provinění

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=26474 AND vote > 0 AND vote <= 5

Londýnské Chelsea hrozí bodový postih od fotbalové asociace. A důvod je poněkud bizarní. Po zápase s Manchesterem City už byl klub popáté za posledních 19 měsících napomínán za nevhodné chování hráčů.

Hromadná strkanice po ošklivém zákroku Sergia Agüera na Davida Luize ale může Chelsea přijít ve výsledku draho, přestože červené karty obdrželi jen hráči Citizens, anglická FA je na podobné hromadné incidenty háklivá.

Po posledním incidentu s Tottenhamem na konci minulé sezony dostala Chelsea vedle pokuty 290 tisíc liber i písemné varování. Panel, který posuzoval odvolání Chelsea, tehdy doslova napsal.

„Jsme spokojení s výší pokuty pro Chelsea, protože spravedlivě hodnotí její roli v celém incidentu a také opakovanou neschopnost zvládnout své hráče. Není daleko doba, kdy jedinou možností pro komisi bude trestat bodovým odpočtem.“

Přijde tedy Chelsea opravdu o body ve skvěle rozjeté sezoně? V neděli porazila po boji na domácím stadionu West Bromwich 1:0 brankou Diega Costy a vede tabulku anglické ligy o tři body před Arsenalem.

[blog_program_info id=“10407578″]

Posledními týmy, které přišly v Premier League o body, byly v roce 1990 Arsenal a Manchester United po vzájemném utkání na Old Trafford. Manchester ztratil jeden bod, Arsenal dokonce o dva.

Foto: Reuters (pol)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru