Tohle a bez karty?! Jak se s děsivým kung-fu kopem na hlavu vypořádal bek Tottenhamu?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=26690 AND vote > 0 AND vote <= 5

To byl tedy start do zápasu jako z pohádky. Ironicky samozřejmě.

Po pouhých šesti minutách utkání mezi Tottenhamem a Swansea si hostující levý obránce Neil Taylor takhle vyšlápl na Kylea Walkera.

Levou nohu vykopl do vzduchu jako hokejový brankář Jiří Holeček v legendární reklamě na kloubní preparát a sejmul Walkerovu hlavu.

Jiří Holeček v legendární reklamě:

[fve] https://youtu.be/I4Ht8K87SaY?t=26s[/fve]

Jasná červená? Nenechte se mýlit. Tady jste na britských ostrovech. Hráči Spurs se sice u rozhodčího Jonathana Mosse vehementně dožadovali trestu za hrozivý faul. Sudí byl neoblomný a nakonec nedal Taylorovi ani žlutou kartu.

Nešťastník Walker byl několik minut ošetřován za postranní čarou, ale nakonec byl schopen přece jen v zápase pokračovat. Vyměnil si dres a duel nakonec dohrál.

[blog_gallery id=“39013″ style=“block“]

Tottenham se za zákrok, který se na fotbalový trávník zatoulal zřejmě z kung-fu nebo jiného bojového umění, pomstil tím nejlepším možným způsobem. Swansea deklasoval 5:0. Po dvou gólech dali Harry Kane a Christian Eriksen, jeden vstřelil Korejec Son.

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Tottenham můžete vidět ve středu na O2 TV Sport v rámci Ligy mistrů proti CSKA Moskva.

[blog_program_info id=“10270768″]

Foto: Reuters (pol)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru