Krutý los! Lvíčata narazí na Euru na favority. Budou ale hrát blízko hranic!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=26796 AND vote > 0 AND vote <= 5

Česká fotbalová reprezentace do 21 let se ve skupině C Eura 2017 utká s velice silnými soupeři. Los v Krakově přidělil výběru trenéra Vítězslava Lavičky Německo, Itálii a Dánsko.

S Němci a Dány se český tým utkal i na minulém šampionátu, kdy v domácím prostředí nepostoupil ze základní skupiny.

Ve skupině A se dále utkají domácí Polsko, Anglie, Slovensko, které vede český trenér Pavel Hapal, a úřadující šampioni ze Švédska. Ve skupině B potom finalisté Eura 2015 z Portugalsko, nováčci z Makedonie, Srbsko a silní Španělé.

„Přáli jsme si skupinu C, protože hraje své zápasy nejblíž českých hranic. Doufáme, že to udělalo radost i fanouškům, a že nás podpoří v hojném počtu,“ vyzdvihl po losu umístění hostitelských měst Krakova a Tych kouč Lavička.

V Krakově Češi 18. června otevřou skupinu duelem s Německem a 24. června ji uzavřou zápasem s Dány. Mezitím si 21. června střihnou v Tychách duel s Italy.

Favoritem skupiny budou Němci. V kvalifikaci neztratili ani bod a sebevědomí jim dozajista scházet nebude. Bez porážky zakončili kvalifikační skupiny i Italové. Dánové se mohou chlubit skálopevnou obranou. V deseti kvalifikačních zápasech dostali jen 3 góly!

Záložník Jakub Jankto však věří v postup i přesto, že los nebyl nejpříznivější.

https://twitter.com/JanktoJakub/status/804381273187905536

V kádrech českých soupeřů je řada hvězd velkých evropských klubů. Od Němců Kimmicha (Bayern Mnichov), Saného (Manchester City) a Gnabryho (Werder Brémy) přes Italy Donnarummu (AC Milán) a Ruganiho (Juventus) až po Dána Christensena (Fulham).

Informace o vstupenkách by pořadatelé měli podle oficiálních stránek turnaje přinést v nejbližších dnech.

Foto: uefa.com (mal)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru