OKTAGON: Marek Bartl je zraněný a ve finále nenastoupí. Kdo jej nahradí?

[blog_program_info id=“10025840″]

Za vše můžou kompletně přetržené kolenní vazy. Nyní nastává velká otázka pro české trenéry. Koho nominují místo zraněného Marka Bartla?

[fve]https://youtu.be/YZSfPJAZdPs[/fve]

Pro českého bojovníka Marka Bartla je to obrovská smůla. Patřil mezi favority celé reality show, v semifinále si poradil drtivým K.O. s Milanem Ďatelinkou a již se těšil, jak se utká o titul organizace OKTAGON. Nyní mu všechny sny a plány zhatilo těžké zranění.

Po operaci následovala několikatýdenní rehabilitace, kdy byl Bartl upoután na lůžko. „Bylo to pravé peklo, stále jsem o všem přemýšlel, bojoval jsem sám se sebou. Věřil jsem, že do finále půjdu,“ říká český zástupce reality show OKTAGON. „Bohužel jsme se nyní shodli s lékaři, trenéry, že finálový zápas není dobrá volba a jít do něj nemůžu. Strašně mě to mrzí, ale ničeho nelituji, a kdybych měl možnost vrátit čas, nic bych neměnil. Je potřeba brát život takový, jaký je. I se všemi překážkami a pády,“ uvedl zklamaný Marek Bartl.

Nyní přichází druhá šance pro všechny členy českého týmu. Na koho padne volba trenérů? Bude to neúspěšný semifinalista Tomáš Lejsek? Nebo snad Petr Novák či Jakub Běle? „Český tým je silný. Věřím, že trenéři za mě vyberou adekvátního náhradníka a finále urveme na naši stranu,“ věří třiadvacetiletý Bartl.

Jméno náhradníka a soupeře pro slovenského finalistu Gábora Borárose se dozví fanoušci již v pondělí od 21:00 na stanici O2 TV Sport. Celá reality show pak vyvrcholí v sobotu 10. prosince finálovým galavečerem v pražské hale Královka. Vstupenky na tuto jedinečnou akci můžou diváci zakoupit v prodejní síti www.ticketportal.cz.

[blog_program_info id=“10025840″]

Foto: O2 TV Sport  (tz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru