Apple Watch Series 2 brzy v nabídce O2. Jsou elegantní a nadchnou sportovce

Nová generace chytrých hodinek Apple Watch míří do nabídky našich prodejen a e-shopu. Provedení Watch Series 2 přináší celou řadu inovací a vylepšení oproti původnímu modelu a představují ještě módnější interpretaci chytrých hodinek. Zároveň jsou ovšem i praktičtější.

Apple Watch Series 2 budou k dispozici v celé řadě provedení, tak, aby si zákazník mohl vybrat to pravé, které se hodí k jeho osobnímu stylu.V nabídce O2 budou dostupné v průběhu prvního prosincového týdne, mohou se tedy objevit jako ideální dárek pod stromečkem.

Připomeňme, že krom hliníkového těla je k dispozici i verze z nerezové oceli a samozřejmostí jsou dvě velikosti provedení: 38 a 42 mm. Na výběr je i řada pásků, od sportovních pryžových, přes látkové a až po luxusní kožené a kovové řemínky a tahy. Právě množství nových variant a kombinací designu odlišují Watch series 2 od první generace.

V naší nabídce, alespoň z počátku, bude celkem šest základních provedení s hliníkovým tělem. Na výběr bude z obou dodávaných velikostí. K dispozici bude kombinace vesmírně šedého těla s černým sportovním řemínkem nebo černým řemínkem z tkaného nylonu a také růžově zlatá s pískově růžovým sportovním řemínkem (38 mm) nebo zlatá s hnědým sportovním řemínkem (42 mm).

Vnější změny, pokud nepočítáme nová provedení, ale nemusí být na první pohled tolik znát. Větší změny se ukrývají uvnitř. Hlavní novinkou je vodotěsnost až do hloubky 50 metrů, Apple přímo v prezentacích rád zdůrazňuje, že Watch Series 2 jsou vhodným nástrojem pro plavce. A to třeba i díky tomu, že nový systém Watch OS 3 má novou funkci pro sledování sportovních aktivit, mezi kterými nechybí právě plavání. Hodinky od Applu tedy mohou snadno sledovat i vaše sportovní výkonu v bazénu. Hodinky samozřejmě disponují celou řadou senzorů pro sledování běžných fitness aktivit a umí změřit srdeční tep.

Při sportu se bude hodit i novinka v podobě vestavěného GPS modulu, který pomůže třeba se sledováním běžecké trasy, ale může sloužit také pro hraní populární hry Pokémon Go. K bezproblémovým herním zážitkům jistě přispěje i o polovinu výkonnější procesor, který je v nových hodinkách nainstalován. Díky GPS lze nechat při běhání doma smartphone, hodinky zaznamenají celou aktivitu a doma se vzájemně synchronizují s aplikací v telefonu. Díky 6 GB vnitřní paměti také lze hodinky při běhání použít jako hudební přehrávač – stačí si pořídit bezdrátová sluchátka.

Vylepšena byla i výdrž baterie, kvůli ní mají Apple Watch Series 2 nepatrně tlustší tělo, v praxi by mohly vydržet na jedno nabití dva dny běžného používání, náročnější uživatelé ale musí počítat s připojením k nabíječce každý den. Nabíjení je ovšem díky bezdrátové nabíječce hračkou.

Krokem kupředu je u Series 2 i displej, který dostal rozlišení 312 x 390 pixelů ale především také mnohem vyšší svítivost, která dosahuje hodnoty 1 000 nitů. Displej je parádně jemný a obraz na něm vypadá opravdu skvěle. Navíc je citlivý na tlak, což pomáhá v některých případech s ovládáním.

Watch modely – Series 2:

Model Cena (Kč) splátka (Kč)
Apple Watch Series 2 38mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku – černý sportovní řemínek 11295 470
Apple Watch Series 2 42mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku – černý sportovní řemínek 12295 512
Apple Watch Series 2 38mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku – černý řemínek z tkaného nylonu 11295 470
Apple Watch Series 2 42mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku – černý řemínek z tkaného nylonu 12295 512
Apple Watch Series 2 38mm pouzdro z růžově zlatého hliníku – pískově růžový sportovní řemínek 11295 470
Apple Watch Series 2 42mm pouzdro ze zlatého hliníku – kakaově hnědý sportovní řemínek 12295 512

Watch modely – Series 1:

Model Cena (Kč) splátka (Kč)
Apple Watch Series 1 38mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku – černý sportovní řemínek 8295 345
Apple Watch Series 1 42mm pouzdro z vesmírně šedého hliníku – černý sportovní řemínek 9295 387
Apple Watch Series 1 38mm pouzdro z růžově zlatého hliníku – pískově růžový sportovní řemínek 8295 345
Apple Watch Series 1 42mm pouzdro ze zlatého hliníku – kakaově hnědý sportovní řemínek 9295 387

Stejně jako u předchozího provedení Series 1, které s vylepšeným procesorem zůstává v prodeji a bude i nadále v nabídce O2, spolupracují Apple Watch Series 2 výhradně s telefony iPhone. Ty máme v naší nabídce v kompletní aktuální sestavě a to za výhodné ceny. Nejdostupnější je iPhone SE, který lze v základním provedení se 16 GB paměti pořídit se slevou 400 korun už za 12 595 korun nebo za 524 korun měsíčně při nákupu na splátky. Loňský model iPhone 6s začíná na ceně 15 995 korun (666 korun měsíčně), provedení Plus na 19 995 korunách (833 korun za měsíc). Nejnovější sedmička startuje na částce 21 195 korun (883 korun měsíčně) a varianta 7 Plus s duálním fotoaparátem přijde nejméně na 24 995 korun, tedy 1041 korun měsíčně. Nabídka barevných provedení i kapacit paměti je u nás opravdu široká, takže si každý vybere iPhone podle svých představ.

Pro milovníky Applu připomeneme, že v naší nabídce rovněž máme i všechny aktuální modely  tabletů iPad. Veškeré produkty Apple si lze u O2 pořídit na splátky bez akontace a navýšení. U telefonů a tabletů lze také využít pojištění a s možností výkupu starších zařízení. Více na www.o2.cz/apple

o2_apple_watch_iphone_a4_mont-1

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Chytré hodinky: Umíte využívat jejich nejpopulárnější funkce?
Nahoru