To jsou kujóni! Jak neuvěřitelně se dva fanoušci Manchesteru United málem dostali na zápas?

Bitva Manchesteru UnitedArsenalem byla o víkendu ozdobou programu Premier League. Dva fanoušci Rudých ďáblů ho toužili vidět tak mocně, že vymyslili vychytralý plán, jak se na dopředu vyprodaný mač dostat.

[blog_program_info id=“9950178″]

Chyběl jen kousek a opravdu by jim vyšel!

V pátek vyrazila dvojice fanoušků na prohlídku stadionu Old Trafford. Fotbalový chrám ale se svou skupinou neopustila. Úkryt našli nezvaní hosté na záchodech, přečkali tam noc a nejspíš už se pomalu těšili na zápas, který začínal jen půl hodiny po poledni anglického času.

V sobotu ráno ovšem při bezpečnostní prohlídce stadionu dvojici vetřelců odhalili a jejich sen se zbortil.

„Jsme si vědomi, že lidé jsou schopní téměř všeho, aby viděli zápas na Old Trafford. Tito dva však zašli až příliš daleko,“ uvedl v prohlášení Manchester United.

Policie se nakonec rozhodla povedené duo nezatknout.

Manchester United nakonec remizoval s Arsenalem 1:1, když v závěru zajistila bod hostům hlavička Oliviera Girouda (VIDEO).

Arsenal můžete sledovat ve středu na O2 TV Sport v utkání Ligy mistrů proti Paris Saint-Germain. Do studia dorazí i bývalý hráč Kanonýrů Tomáš Rosický.

[blog_program_info id=“9974368″]

Manchester United zase uvidíte v utkání Evropské ligy proti Feyenoordu Rotterdam ze záznamu na O2 TV Fotbal.

[blog_program_info id=“9987686″]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Reuters (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru