Sagan si pořídil malý zámek! Jaké s ním má ale plány? Budou tam důchodci?

Jeden z nejlépe placených cyklistů současnosti. V následující sezoně by si měl v barvách německého týmu Bora-Hansgrohe přijít na hodně příjemných 162 milionů korun ročně. Peter Sagan se tak rozhodl investovat.

Podle informací slovenského deníku Nový čas se s rodinou chystá koupě jedné z nejhonosnějších staveb na Slovensku, konkrétně luxusní rekreační sídlo v žilinské městské části Závodie.

Saganovi patří malé panství, jehož obrázky jsou dechberoucí. Dům připomínající zámeček disponuje téměř 2500 čtverečními metry užitné plochy, krytým bazénem a dvojposchoďovou garáží. K tomu ještě pozemky s výměrou 8165 m2.

[blog_gallery id=“35263″ style=“block“]

Novostavbu těsně před dokončením měl Sagan, přesněji řečeno jeho otec Ľubomír přes firmu Peat s.r.o., pořídit podle slovenského webu pluska.sk za zhruba 40 milionů korun od podnikatele Tibora Furmánka, který se ocitl ve finančních problémech.

Podle odborníků může být cena nemovitosti téměř trojnásobná, zároveň však vnitřní prostory budou potřebovat další investice.

O tom, jaké má dvojnásobný cyklistický mistr světa s palácem záměry, se zatím spekuluje.

Ve hře je například zřízení luxusního hotelu, se kterým by údajně mohla vypomoci i Saganova manželka Katka. Její rodina totiž vlastní penzion v Žilinském kraji a cyklista je tam častým hostem.

„Po určitých úpravách mi to nejvíc vychází na dům pro seniory. Pro rodinný dům by byl takový palác extra luxus a na hotel mi to také nepasuje,“ tvrdil realitní agent, kterého web pluska.sk oslovil.

„Celá stavba je pořádně na hlavu, všichni se nad tím pozastavují. Toto a luxusní lokalita? Vůbec. Chybí tam přístupová komunikace. Důležitý je záměr, ale kupovat takový kolos, odkud máte výhled na dálnici?“ dodal mnohoznačně.

Foto: pluska.sk (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru