Hon na Neymara! Argentinci se pokusili zlikvidovat brazilskou hvězdu!

Brazílie dávala Argentině poctivou fotbalovou lekci a pocuchané nervy finalistů posledního mistrovství světa (kterým reálně hrozí, že se na další šampionát vůbec nekvalifikují) to neunesly.

Chvíli předtím, než Paulinho přidal třetí gól Kanárků a definitivně pohřbil argentinské naděje, se do další šance řítilo útočné eso Neymar. Uvolnil se na vlastní polovině na levé straně hřiště u půlicí čáry. Zabaleta a ani další obránce si na něj nepřišel. Pak si ale na hvězdu Barcelony vyšlápl stoper Evertonu Ramiro Funes Mori. Šílená kosa!

Nešetrným zákrokem Funes Mori poslal Neymara k zemi a vykoledoval si okamžitou žlutou kartu, za niž ještě mohl být rád – tenhle kriminální zákrok se dal potrestat i přísněji.

Viditelně otřesený Neymar, kterého zákrok vymrštil do vzduchu a přetočil, se po pádu na hlavu sbíral jen velmi zvolna.

[blog_poll_start][poll id=“409″][blog_poll_end]

Nebyl to však poslední atak, jemuž musel brazilský útočník čelit. O 10 minut později, kdy už hosté prohrávali o 3 branky, uvolnil svou frustraci další hvězdný útočník – takhle nevybíravě se s Neymarem vypořádal striker Juventusu Gonzalo Higuaín.

Neymar však tyto brutální útoky přestál snad bez zranění a na konci zápasu to byl on, kdo se mohl se svými spoluhráči radovat.

[blog_gallery id=“34612″ style=“block“]

Dostatečným zadostiučiněním musel být pocit, že Lionel Messi se vůbec neprosadil a parta argentinských „řezníků“ se do Ruska za 2 roky možná vůbec nepodívá.

[blog_program_info id=“9814893″]

Foto: thesportbible.com  (tom)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru