Šance pro Berdycha! Dá mu Raonic příležitost prodloužit unikátní sérii na Turnaji mistrů?

V současnosti desátý hráč světa Tomáš Berdych by totiž mohl využít zranění hráčů, kteří jsou v žebříčku před ním. Už dříve sezonu ukončil Rafael Nadal a nyní potíže hlásí také světová čtyřka Milos Raonic.

Tomáš Berdych

Ten musel kvůli svalovému zranění odstoupit ze semifinále nedávno skončeného turnaje Masters v Paříži. Díky tomu se tak bez boje dostal Andy Murray poprvé v kariéře na vrchol žebříčku ATP.

Nyní by mohl Raonic „pomoci“ i české jedničce. K vyléčení natrženého stehenního svalu by potřeboval údajně nejméně deset dní. V Londýně se ale startuje už v neděli.

Milos Raonic

Pokud by se Kanaďan z elitního turnaje skutečně odhlásil, byla by to pro Berdycha už sedmá účast na Turnaji mistrů v řadě – ze skupiny se mu ale podařilo postoupit pouze v roce 2011.

Favoritem na postup by asi nebyl ani tentokrát, nicméně by se alespoň vyhnul „skupině smrti“. Ve Skupině Ivana Lendla by Berdycha čekal motivaci hledající Novak Djokovič, a dále dva debutanti – nevyzpytatelný Francouz Gaël Monfils a bez formy hrající Dominic Thiem.

Zahraje si Berdych opravdu na Turnaji mistrů?

Sledovat přenosy z Turnaje mistrů můžete v O2 TV na stanici Novasport 1!

[blog_program_info id=“9839654″]

Foto: Reuters (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru