Těžká zkouška pro Nymburk! Zápas Ligy mistrů na půdě Banvitu vysílá živě O2 TV Sport

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=27743 AND vote > 0 AND vote <= 5

Po dvou vítězstvích čeká basketbalisty Nymburku doposud nejtěžší zkouška. Ve 3. kole Ligy mistrů se český mistr představí na palubovce rovněž doposud neporaženého týmu Banvit Bandirma.

Bude se bojovat o to, který z týmu získá třetí výhru a dožene v tabulce dosud stoprocentní Monako. „Čeká nás papírově nejtěžší zápas,“ konstatovala nymburská opora Pavel Pumprla. „Máme za sebou jen dva ze čtrnácti zápasů. Hlavní je udržet domácí neporazitelnost a s favority se pokusit předvést náš nejlepší basketbal a něco z toho vyhrát.“

[fve]https://youtu.be/9sCZasZRMQk[/fve]

Nymburk vyhrál úvodní zápas v Aarhusu 75:57 a zvládl i domácí bitvu s Naharijou (78:66).

Banvit vyhrál na půdě tohoto izraelského celku o 13 bodů a přidal i venkovní výhru ve Frankfurtu 86:70. Turecký tým spoléhá především na práci amerického rozehrávače Jordana Theodora, který patří mezi nejlepší střelce celé soutěže.

Místo původně plánovaného záznamu odvysílá O2 TV Sport utkání Basketball Champions League v exkluzivním přímém přenosu od 17:55.

Máte rádi basketbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Facebook Basketball Nymburk  (mm)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru