Těžká zkouška pro Nymburk! Zápas Ligy mistrů na půdě Banvitu vysílá živě O2 TV Sport

Po dvou vítězstvích čeká basketbalisty Nymburku doposud nejtěžší zkouška. Ve 3. kole Ligy mistrů se český mistr představí na palubovce rovněž doposud neporaženého týmu Banvit Bandirma.

Bude se bojovat o to, který z týmu získá třetí výhru a dožene v tabulce dosud stoprocentní Monako. „Čeká nás papírově nejtěžší zápas,“ konstatovala nymburská opora Pavel Pumprla. „Máme za sebou jen dva ze čtrnácti zápasů. Hlavní je udržet domácí neporazitelnost a s favority se pokusit předvést náš nejlepší basketbal a něco z toho vyhrát.“

[fve]https://youtu.be/9sCZasZRMQk[/fve]

Nymburk vyhrál úvodní zápas v Aarhusu 75:57 a zvládl i domácí bitvu s Naharijou (78:66).

Banvit vyhrál na půdě tohoto izraelského celku o 13 bodů a přidal i venkovní výhru ve Frankfurtu 86:70. Turecký tým spoléhá především na práci amerického rozehrávače Jordana Theodora, který patří mezi nejlepší střelce celé soutěže.

Místo původně plánovaného záznamu odvysílá O2 TV Sport utkání Basketball Champions League v exkluzivním přímém přenosu od 17:55.

Máte rádi basketbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Facebook Basketball Nymburk  (mm)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru