José Mourinho pod palbou. Jeho kritici chystají bláznivý protest! Poletí nad Old Trafford transparent?

Manchester United svého soupeře jasně přehrával. Burnley přestřílel rozdílem tří tříd, avšak ani toto převaha nevedla ke vstřelené brance. Nutno podotknout, že to bylo především díky famóznímu výkonu gólmana Heatona, který zneškodnil všechny pokusy Rudých ďáblů.

Po 10 kolech Premier League má Manchester bídných 15 bodů a start do sezony je to ještě horší než za trenéra Moyese, který se po několika měsících musel pakovat do Španělska.

https://twitter.com/Footy_Jokes/status/792493851948748800

Skupina největších odpůrců Josého Mourinha tak vymyslela nevšední způsob protestu, o kterém informuje na Twitteru:

„Chystáme se nechat přeletět letadlo nad Old Trafford s velkým bannerem Pryč s Mourinhem. Oceníme veškeré vaše příspěvky. Díky.“

https://twitter.com/GetMourinhoOut/status/792401410365292544

Reakcí má tato výzva poměrně dost. Uvidíme, jestli se nakonec dočkáme letadla s transparentem, nebo se Mourinhovi povede odpůrce umlčet.

Mourinho se pustil do rozhodčího

Jedna situace sobotního duelu proti Burnley Josého Mourinha rozběsnila natolik, že byste v jeho blízkosti nechtěli být ani za Pogbův roční plat.

Právě tento francouzský záložník poslal míč na Darmiana, který si ho posunul do vápna. Při cestě za míčem mu však Jonathan Flanagan nastavil nohu. Rozhodně se o penaltě uvažovat dalo! Minimálně Mourinho o tom byl smrtelně přesvědčen! Jenže se nepískalo.

Poté, co José začal plivat plameny na rozhodčího Clattenburga, nastal konec jeho pobytu na lavičce. Jelikož se zákrok stal v samém závěru poločasu, Mourinho na tribuně strávil celý druhý poločas.

[blog_gallery id=“33622″ style=“block“]

Dokázal však obejít Clattenburgovo rozhodnutí a pomocí papírků a svých asistentů stále komunikoval se svým týmem. To by však rozhodně neměl a trest bude nejspíše na místě.

[blog_program_info id=“9677771″]

Přečtěte si taky: Zlatanův ožehavý problém. Hrozí mu trest, protože se chytil za…

Foto: Reuters  (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru