Fotbalová loupež století v Chorvatsku! Jaký gól si rozhodčí troufli neuznat?

Domácí Dugopolje vedlo v sobotním zápase druhé chorvatské ligy nad Sesvete 2:1. Potom byl za ruku ve vápně byl vyloučen jeden z domácích fotbalistů a kopala se penalta. K té se postavil střídající hráč Ante Aralica a svým prvním dotekem v zápase poslal míč s přehledem k tyči.

Jenže…

Balon prošel dírou v síti a od zdi se odrazil ke hřišti. Balonu mimo bránu se ihned vychytrale chopil domácí brankář a připravil si ho na rozehrávku, jako kdyby penalta šla vedle. A zmatení rozhodčí na to ke zděšení hostujících hráčů i fanoušků skočili a gól neuznali!

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=Qpa2y2PpO1M[/fve]

Alespoň částečná spravedlnost přišla v nastaveném čase druhého poločasu, kdy na konečných 2:2 vyrovnal Bosančič. Hosté však místo jednoho bodu mohli odvážet domů všechny tři a není divu, že v Sesvete (na východním předměstí Záhřebu) teď nemohou hlavnímu rozhodčímu Tinu Krečakovi přijít na jméno.

Chybovat je ale lidské. Podobná věc se nedávno přihodila dokonce v německé bundeslize. Mezinárodní rozhodčí Felix Brych uznal v roce 2013 „fantom gól“ Stefanu Kiesslingovi v zápase Leverkusenu na hřišti Hoffenheimu.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=d8LDD9AJcmI[/fve]

Foto: reprovideo (tom)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru