Vyhrají konečně Češi? A jak chutná sladký dezert od modelky? Co přinese 3. díl OKTAGONU?

Slovenský tým zatím vládne soubojům v reality show O2 TV Sport Oktagon. Do semifinále už se probojovali Gábor Boráros a Milan Ďatelinka.

Nadvládu však český tým touží utnout. „Slovensko zatím nad námi vede. Ale podívejte se na ty zápasy. Byli opravdu o tolik lepší? Pokusíme se to zlomit!“ hlásí Jakub Běle, který je kvůli hloupé taktické chybě podlehl v minulém díle Ďatelinkovi.

[blog_program_info id=“9566658″]

Česká strana tentokrát vsadí na Petra Nováka, rodáka z Karlových Varů, který momentálně žije v městečku Loket. „Žádný větší tlak nepociťuji. Soustředím se pouze na svůj výkon. V prvním zápase mohl Marek (Bartl) vyhrát, bylo to velmi vyrovnané a ve druhém případě byl Kuba (Běle) o 100% lepší a prohrál si to školáckou chybou. Nic nesvědčilo o větší kvalitě Slováků. Měli jen trošku více štěstí,“ míní Novák, který změří síly se zraněným Františkem Fodorem.

Petr Novák

Ve třetím díle čeká účastníky reality show opět výzva z jiného sportovního odvětví. Po raftingu a hokeji přijde na řadu paddleboarding . Zápasníkům také přijde do vily uvařit česká modelka a ambasadorka charitativního projektu Teribear Renata Langmannová.

Nenechte si ujít třetí díl Oktagonu! V pondělí od 21.00 na O2 TV Sport!

[blog_program_info id=“9591732″]

[fve]https://youtu.be/gRbGKF9GnNo[/fve]

Máte rádi fighting a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

[blog_program_info id=“9578884″]

[blog_program_info id=“9554511″]

Foto: o2sport.cz (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru