WOW! Plíšková předvedla před Turnajem mistryň další sexy šaty! Jak to seklo soupeřkám?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=28051 AND vote > 0 AND vote <= 5

Los v Singapuru rozhodl o soupeřkách Karolíny Plíškové na tenisovém Turnaji mistryň. Na tradiční ceremoniál se dámy náležitě vyfikly a skutečně to stálo za to.

Karolína Plíšková předvedla podobně jako před necelým rokem na vyhlášení Slavíků pěkně odvážné šaty! A mezi kolegyněmi se rozhodně neztratila.

[blog_gallery id=“32858″ style=“block“]

Samotný los turnaje jí ale potom moc nepřál. V bílé skupině se utká s Polkou Agnieszkou Radwaňskou, Španělkou Garbiňe Muguruzaovou a Ruskou Světlanou Kuzněcovovou, která si vybojovala místo sobotním vítězstvím na turnaji v Moskvě.

Především z Polky nebyla Plíšková vůbec nadšená.

„Radwaňská je pro mě asi nejhorší. Tu jsem ještě neporazila. Je chytrá a moje hra jí asi sedí. Nikdy jsem proti ní neodehrála dobrý zápas. Je šikovná, umí stopbaly, prohozy,“ prohlásila Plíšková.

Česko-polský duel je na programu v pátek odpoledne.

[blog_program_info id=“9636596″]

Druhou skupinu tvoří Rumunka Simona Halepová, Američanka Madison Keysová, Slovenka Dominika Cibulková a světová jednička Němka Angelique Kerberová.

[blog_program_info id=“9636592″]

Máte rádi tenis a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

[blog_program_info id=“9566655″]

Foto: Reuters, Facebook, Twitter (mal)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru