Šílená smlouva! Zájemci o Neymara si musí nechat zajít chuť! Za kolik se upsal Barceloně?

Čtyřiadvacetiletý Neymar hraje v Barceloně od roku 2013. Nyní je jisté, že v Katalánsku ještě chvíli zůstane. Podepsal novou smlouvu až do roku 2021!

„Hotovo!“

Základní roční plat mladého Brazilce se údajně vyšplhal na 15 milionů eur (více než 400 milionů korun). S bonusy si může přijít až na 22 milionů (téměř 600 milionů Kč).

Zároveň se také zvýšila výška výstupní klauzule. Případný zájemce by musel sáhnout opravdu hodně hluboko do kapsy. V prvním roce nového kontraktu bude Neymar volný za 200 miliónů eur. V dalších letech navíc částka poroste až na 250 milionů.

 „Barcelona má úžasné hráče. Samozřejmě, že jsem měl určité obavy, když jsme do týmu přišel. Ale když jsem se dostal do šatny, viděl jsem, že všichni hráči jsou velice pokorní. Jsou to skvělí spoluhráči a stali se mými přáteli,“ řekl Neymar ve videu zveřejněném na webu Barcelony.

„Cítím se tu jako doma a jsem velice šťastný,“ dodal.

Přečtěte si také: Plzeň vs. Sparta! Vyzkoušejte O2 TV zdarma a vychutnejte si bitvu nesmiřitelných rivalů

Neymar

„Je to skvělá zpráva stejně jako každý nový kontrakt. Ukazuje to, že se jako hráč od svého příchodu do klubu ještě zlepšil. Je skvělé, že je v klubu šťastný a chce tu pokračovat. Skvěle vychází se spoluhráči a je připraven vyhrávat tituly,“ doplnil trenér Barcelony Luis Enrique.

Neymar za své dosavadní tři roky v Barce zatím nastřílel 91 gólů ve 150 zápasech.

„Bůh nám žehnej a ochraňuj nás.“

https://www.instagram.com/p/BLlc3yFg4Fv/?taken-by=neymarjr&hl=cs

Foto: Reuters (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru