Plzeň vs. Sparta! Vyzkoušejte O2 TV zdarma a vychutnejte si bitvu nesmiřitelných rivalů

Bitva dvou nesmiřitelných rivalů a nejúspěšnějších českých klubů posledních let, Viktorie Plzeň a pražské Sparty, je magnetem 11. kola fotbalové ePojisteni.cz ligy. A můžete ji živě sledovat na programech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

[blog_program_info id=“9578891″]

[blog_poll_start][poll id=“377″][blog_poll_end]

Sparta bude chtít i na ligové scéně potvrdit vzepjetí pod mladým trenérem Davidem Holoubkem. Od té doby, co převzal zbídačený tým od Zdeňka Ščasného, zapsal 4 vítězství (2 v Evropské lize, po jednom v lize a domácím poháru) a jedinou remízu v Brně.

David Holoubek, Václav Kadlec

„Cítím, že je potřeba nechat si euforii na jindy. Chci přenášet na tým klid a skromnost. Třeba začnu skákat do vzduchu radostí až časem,“ mírnil Holoubek optimismus po vítezství Sparty na hřišti Hapoelu Beer Sheva.

Četné absence (Rosický, Šural, Vácha, Frýdek, Costa a další) se mu podařilo zatím vyřešit zařazováním mladíků. Vyjde mu to ale i v Plzni, se kterou Sparta prohrála čtyřikrát v řadě?

Milan Petržela

A zrovna v situaci, kdy Letenští potřebují stahovat čtyřbodový náskok Viktorie.

Prodloužit vítěznou šňůru, to je samozřejmě plán domácích Západočechů. Jenže v posledních týdnech se jejich vítězná mašina zasekla. V lize naposledy svěřenci Romana Pivarníka pouze remizovali na Slovácku 1:1 a v Evropské lize padli ve čtvrtek s rumunskou Astrou Giurgiu.

Také Plzeň má své problémy. Zranil se jí klíčový obránce Roman Hubník a sotva doléčený Jan Baránek měl problémy nejen s Rumuny, ale i sám se sebou.

Roman Hubník

„Zápas s Astrou ani nemá smysl analyzovat, protože tam toho bylo tolik špatného, že se dá mluvit o několika krocích zpět v práci, kterou jsme za poslední dobu odvedli. Hráči se musí oklepat a já věřím, že proti Spartě podáme úplně jiný výkon,“ řekl kouč Pivarník pro klubový web.

Roman Pivarník

Utkání se hraje v neděli od 18 hodin. Už o půl hodiny dřív startuje předzápasový program na stanicích O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Ve studiu přivítá Petr Svěcený podobně jako při derby pražských S osvědčené experty Jana Rajnocha a Františka Straku.

sparta slavia o2 sport derby studio sveceny rajnoch straka

Digitální televize O2 TV využije rovněž všechny funkce multidimenze. Každý si bude moci vybrat mezi hlavní kamerou, pohledem za brankou nebo hlavním mixem. Dále poběží i fanouškovský live chat, kdy se lze do živého přenosu zapojit třeba přes sociální síť Twitter. Stačí kamkoliv do svého tweetu přidat hashtag ve tvaru #O2sportLIVE. U Facebooku je potřeba příspěvek s hashtagem přidat přímo na zeď stránky www.facebook.com/O2SportCZ.

[fve]https://youtu.be/WHwVvrkOj68[/fve]

Jedinečnou možnost sledovat duel Plzně se Spartou na O2 TV Sport se všemi výhodami multidimenze má kdokoliv, stačí využít nabídku na vyzkoušení O2 TV zdarma.

[blog_program_info id=“9577867″]

 Foto: o2sport.cz, Reuters, fcviktoria.cz (fik)

 

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru