Zbrojovka vs. Slavia na O2 TV Sport. Půjdou sešívaní v tabulce před Spartu?

[blog_program_info id=“9530411″]

Bilance zatím vyznívá lépe pro slávistického útočníka Milana Škodu, který prohrál pouze v posledním vzájemném měření sil, kdy před rokem Zbrojovka doma zvítězila 1:0.

A právě tehdy zápas rozhodl jeho o dva roky mladí bratr Michal.

Oba nechybí v základních sestavách svých týmů:

Brněnský kanonýr v posledních čtyřech zápasech zaznamenal pět branek, přispěl i k víkendové výhře na půdě Jablonce. Podaří se mu vstřelit gól i do sítě Slavie, která neinkasovala už 362 minut?

Pražané se pod novým trenérem Jaroslavem Šilhavým dostali do výborné formy, z pěti utkání čtyřikrát vyhráli bez obdržené branky.

Naposledy si poradili hladce s Hradcem Králové.

[blog_program_info id=“9517147″]

Pokud Slavia přiveze tři body i z Brna, dotáhne v tabulce bodově Zlín a dostane se před svého odvěkého rivala, aktuálně čtvrtou Spartu Praha!

Dohrávka duelu 1. kola, který byl na konci července odložen kvůli podmáčenému terénu, má výkop v 18:00. Přenos na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal startuje o 10 minut dříve.

[blog_program_info id=“9530411″]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Facebook SK Slavia Praha  (mm)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru