Kyrgiose poslali k psychologovi! Jak zareagoval tenisový rebel z Austrálie?

Nick Kyrgios už trest za své chování v zápase druhého kola dostal, když musel zaplatit pokutu 16 500 amerických dolarů. ATP ale udělila dodatečný trest. Mladý Australan nesmí hrát téměř 3 měsíce. Konkrétně do 15. ledna. Hned následující den startuje Australian Open, první grandslam sezony. K tomu musí zaplatit dalších 25 000 USD.

ATP také uvedla, že pokud Kyrgios navštíví licencovaného sportovního psychologa, tak mu trest sníží na 3 týdny. Na svém oficiálním webu 21letý hráč uvedl: „K psychologovi nepůjdu. Budu se soustředit na návrat na kurty. Chci se zlepšit na kurtu i mimo něj.“

Podívejte se, jak Kyrgios odflákl zápas:

[fve]https://youtu.be/3k2RppSjgEM[/fve]

„Po zveřejnění verdiktu od ATP se chci za své chování na turnaji v Šanghaji omluvit. Mám za sebou dlouhou sezonu, kterou provázela i zranění. Po úspěchu v Tokiu na mě dolehla fyzická i psychická únava. To však není důvod pro moje chování a ještě jednou se chci fanouškům i organizátorům v Šanghaji omluvit. Fanoušků si velmi cením, jejich podpora je pro mě důležitá. Mrzí mě, že sezona pro mě skončila takovýmto způsobem a že nebudu moci zabojovat o Turnaj mistrů, který byl pro mě důležitým. Rozhodnutí ATP rozumím a respektuji ho. Těším se na návrat na kurty v roce 2017,“ uvedl Kyrgios na svých webových stránkách.

[blog_poll_start][poll id=“365″][blog_poll_end]

Na O2 TV Sport můžete tento týden sledovat halové turnaje ATP z Moskvy a ze Stockholmu.

[blog_program_info id=“9518177″]

[blog_program_info id=“9518178″]

Foto: Reuters  (pol)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru