Král cyklistiky Peter Sagan pobláznil slovenské komentátory. V cíli pil pivo jako pán!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=28218 AND vote > 0 AND vote <= 5

Slovenská cyklistická superstar to znovu dokázala. Peter Sagan sice nebyl nejjednoznačnějším favoritem, v dramatickém finiši závodu s hromadným startem ale soupeřům nedal šanci. Obhájil tak loňský titul mistra světa, což se dosud povedlo jen pětici dalších cyklistů!

[blog_gallery id=“32261″ style=“block“]

Není divu, že závod na MS v Kataru byl u našich sousedů bedlivě sledovaný. Slovenský komentář samotného dojezdu rozhodně stojí za to.

Takhle zní pravá slovenská radost!

Na závěrečné metry závodu se podívejte ve videu od času 2:40:

[fve]https://youtu.be/x4HEMRS303g[/fve]

A jak svůj triumf oslavil samotný Peter Sagan, kterému bude i nadále patřit duhový dres? Známý pohodář a miláček fanoušků po celém světě si po dobře odvedené práci otevřel pivko!

„Vyhrál závod mistrovství světa a dává si pivo jako pán!“

Peterovi ale rozhodně pokora nechybí, o čemž svědčí jeho komentář na Facebooku.

Stále jsem v šoku, nemůžu tomu uvěřit. Po celou dobu závodu to vůbec nebylo jednoduché. Byl jsem v podstatě poslední, kdo chytil čelní skupinu, což bylo v konečném důsledku rozhodující. V závěrečném sprintu jsem cítil silný protivítr a do poslední chvíle jsem hledal pozici. Měl jsem štěstí. Děkuji fanouškům, kteří přivezli ze Slovenska neskutečně mnoho energie. Děkuji rodině, manželce i bratrovi Jurajovi, který byl také s námi ve skupině, ale utrhl se, když jel pro vodu a kvůli protivětru se už nemohl vrátit. Výbornou práci pro mě odvedl Michael Kolář, byl stále se mnou a byl skvělou oporou. Velké díky. Jsem neskutečně šťastný.

Peter Sagan

[blog_program_info id=“9488433″]

Foto: Reuters, Twitter  (kl)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru