Drsný faul nebo simulace? Jirásek schytal červenou, Matějovský pivní sprchu od fanoušků!

Ve 27. minutě Marek Matějovský vybojoval míč, povedl si ho na hranici vápna a utaženou střelou na zadní tyč prolomil své gólové prokletí. V lize vstřelil branku naposledy 30. listopadu 2013! Pomohl tak k vítězství Mladé Boleslavi v poměru 3:1.

[blog_program_info id=“9463686″]

Pozornost na sebe však nestrhoval jen v roli střelce. Ve druhé půli si šikovně posunul balon, Jirásek z Bohemians u něj byl pozdě a drsným zákrokem na stojnou nohu ho nemilosrdně sestřelil! Pohledem objektivního diváka nemohlo přijít nic jiného než červená karta:

Fanoušci Bohemians to ale viděli zcela odlišně. Matějovský v 88. minutě takticky střídal a užíval si zasloužený potlesk svých příznivců. Neunikl však ani pozornosti domácích diváků, kteří jej cestou ke střídačce „osvěžili“ zlatavým mokem. Na zkušeného fotbalistu rovněž bučeli.

Důvod? Domácí fanoušci se domnívali, že Matějovský při Jiráskově faulu filmoval.

„Slyšel jsem tady, že jsem simuloval, ale to mi přijde úplně scestné. Jak to posoudil rozhodčí, to nechám na něj, ale faul to byl jednoznačný,“ citoval Marka Matějovského iSport.cz.

[blog_poll_start][poll id=“367″][blog_poll_end]

Mladá Boleslav si tedy může užívat místo na výsluní a minimálně do sobotního zápasu Plzně zůstává na prvním místě. Po návratu ze Sparty se tedy Matějovský snad konečně usadil ve svém mateřském klubu a bude i nadále předvádět výrazné výkony.

[blog_program_info id=“9479881″]

[blog_program_info id=“9476162″]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Facebook FK Mladá Boleslav  (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru