Dojemný debut v NHL. Matthewsova matka v hledišti brečela štěstím

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=28290 AND vote > 0 AND vote <= 5

Letošní jednička draftu NHL se v dresu Toronta blýskla hned v úvodním zápase. Auston Matthews vstřelil na ledě Ottawy 4 góly, tohle ještě žádný debutant v historii slavné soutěže nedokázal.

Jeho výkon nadchl hokejové fanoušky po celém světě. Nejvíce však jeho rodiče, kteří seděli v hledišti. Paní Matthewsovou synova kanonáda dokonce dohnala k slzám. Samozřejmě radosti!

Na rodiče Austona Matthewse mířily kamery po celou dobu zápasu:

„Jsem velmi nadšená. Toto byl Austonův sen od jeho šesti let, hrát v NHL, a to se mu teď plní! Jsem opravdu ráda a moc šťastná za svého syna,“ nechala se slyšet hráčova matka v rozhovoru pro Sportsnet přímo na stadionu.

[blog_gallery id=“31983″ style=“block“]

Ema a Brian jen těžko skrývali nadšení. „Myslím, že mě teď dlouhou dobu nikdo neprobudí. Neskutečné!“ prozradil otec Austona Matthewse.

Fanoušky Toronta může mrzet snad jen to, že vítězství nakonec vybojoval domácí celek. V prodloužení o výhře Ottawy 5:4 rozhodl Kyle Turris.

[blog_program_info id=“9442528″]

Máte rádi hokej a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

[blog_program_info id=“9454456″]

Foto: Reuters, scoopnest.com  (mal)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru