Nedáš – dostaneš jako z učebnice! Jak Armény v šokujícím závěru popravil Lewandowski?

Arménie hrála ve Varšavě už od 30. minuty po vyloučení Gaela Andoniana v 10 lidech, přesto se Polákům jejich obranný val nepřekonávalo lehce – a když už se přece jen díky vlastňáku Hrajra Mkojana dostalo Polsko v 48. minutě do vedení 1:0, Arménie záhy vyrovnala.

Čtvrtfinalisté letošního ME outsidera Arménii drtili, jenže s pádícím časem a narůstající nervozitou vznikala okénka v obraně – díky tomu se dostal do senzačního brejku ve 4. minutě nastavení Aras Ozbiliz, jenže v nadějné příležitosti poslal míč těsně vedle pravé tyče!

Ozbilisova šance v čase 8:15:

[fve] https://youtu.be/FZf38VtqHL0[/fve]

A tak se znovu předvedlo v plné krásé známé řčení o tom, že kdo nedá, ten dostane.

Čas nastavení už vypršel, když se Polsko dostalo k poslední šanci utkání – přímému kopu. Jakub Blaszczykowski nacentroval do malého vápna, Robert Lewandowski se zavěsil do vzduchu a polská radost mohla vypuknout – 2:1!

Polsko je v tabulce skupiny E druhé se 7 body, Arménie zůstává poslední bez bodu.

[blog_gallery id=“31936″ style=“block“]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Reuters (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru