To je debut! Brankář hned při prvním startu za reprezentaci vstřelil gól!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=28352 AND vote > 0 AND vote <= 5

Brankář Kai McKenzie-Lyle na tenhle večer rozhodně nezapomene. V sobotu nastoupil do svého premiérového zápasu za národní tým. A hned skóroval

18letý mladík, který hraje čtvrtou nejvyšší soutěž v Anglii, nastoupil do svého prvního reprezentačního utkání. Po remíze 1:1 v základní hrací době prohrávala jeho Guyana v kvalifikaci na Karibský pohár se Surinamem v prodloužená už 1:3, a proto se vydal do pokutového území, když zahrávali standartní situaci.

K překvapení všech to byl právě mladý hostující gólman, který si naskočil na střílený centr a rozvlnil síť. Jeho gól na 2:3 nakonec na odvrácení porážky nestačil.

„Spoluhráč, který zahrával přímý volný kop mi řekl, že to poletí na mě a já chtěl dát hlavičku. Povedlo se mi to a míč přes brankáře zapadl do branky,“ řekl posléze v rozhovoru pro webové stránky anglického Barnetu, za který nastupuje.

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

V O2 TV můžete v úterý sledovat zápasy kvalifikace MS 2018!

20.45: Česko – Ázerbájdžán

[blog_program_info id=“9426373″]

20.45: Slovensko – Skotsko

[blog_program_info id=“9432339″]

20.45: Německo – Severní Irsko

[blog_program_info id=“9432232″]

20.45: Slovinsko – Anglie

[blog_program_info id=“9432269″]

Foto: sportal.co.in (pol)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru