Český výběr ani napotřetí nedal gól. Obranný val Ázerbájdžánu neprolomil

Po vcelku očekávané prohře v Německu byl zápas proti Ázerbájdžánu pro národní tým šancí na reparát, ale nezadařilo se. Zakavkazský výběr již před utkáním prohlašoval, že remíza bude úspěchem a celek vedený bývalým chorvatským internacionálem Robertem Prosinečkim cíl splnil.

[blog_program_info id=“9439632″]

Českému týmu nešlo upřít snahu, především v prvním poločase byla na hráčích znát dravost a v úvodních 10 minutách zamkl svého soupeře do vápna – velkou šanci měl Jiří Skalák, který však hlavou mířil mimo, stejně jako ve 4. minutě Dočkal zpoza vápna.

Tempo utkání však postupně upadalo a ve druhém poločase převzali na 20 minut iniciativu hosté, kteří si vytvořili několik nebezpečných příležitostí.

Český tým do závěrečné třetiny zápasu oživili střídající Milan Petržela, Milan Škoda a Jaromír Zmrhal, ale ke kýženému úspěchu to stejně nevedlo – největší šanci zápasu spálil Milan Škoda, který z malého vápna poslal míč jen do náruče brankáře.

Závěrečný zmar a zoufalý tlak ke gólu nevedl a Češi jsou tak se skóre 0:3 po třech zápasech na předposledním místě tabulky. Dva body ze tří zápasů jsou nejhorším kvalifikačním startem v historii samostaného Česka.

https://twitter.com/Jan_Lokaj/status/785943146458906624

Foto: Reuters (tom)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru