Proč jsou Ázerbájdžánci jako Chorvati? A měl by Jarolím postavit Škodu?

Po sobotní prohře s Německem (VIDEO) bude chtít výběr Karla Jarolíma odčinit výkonnostní blamáž. V Ostravě před vlastními fanoušky k tomu bude mít ideální příležitost.

K týmu se připojil Milan Škoda, který neodletěl do Hamburku, aby mohl doléčit zranění.

[blog_poll_start][poll id=“361″][blog_poll_end]

Není jisté, jestli pro zápas bude k dispozici Jiří Skalák, který má bolestivě naražené koleno. Do utkání určitě nezasáhne David Pavelka, který bude stát kvůli karetnímu trestu. Jarolím má momentálně k dispozici 15 hráčů do pole i se Skalákem. Vedení týmu dokonce zvažovalo, že by případně tým ještě doplnilo. Trenér Jarolím to ale nakonec na tiskové konferenci vyvrátil.

„Milan Škoda se dal dohromady, tak jsme se rozhodli, že ho povoláme. Další středové hráče ale povolávat nebudeme, věříme těm, co máme k dispozici nyní,“ uvedl Jarolím.

Ohledně důležitosti utkání má kouč jasno.

„Nemám ve zvyku podceňovat jakéhokoliv soupeře. Výsledky vzbuzují respekt a my se musíme o to více snažit, abychom zítra uspěli,“ řekl.

[fve]https://youtu.be/JkngyTPzRGs[/fve]

Fotbalisté Ázerbajdžánu mají zatím ve skupině C plný počet bodů. Po hubené výhře nad San Marinem, stejný výsledek 1:0 zopakovali i proti Norsku.  Jsou tak o skóre za Německem druzí.

Stejně dobře si situaci uvědomuje i záložník Ladislav Krejčí a další fotbalisté z kádru.

„Samozřejmě v tom utkání chceme uspět a získat tři body. Ázerbajdžán má už 6 bodů, my pouze jeden, takže pro ně bude každý bod navíc dobrý. Naposledy jsme tu v Ostravě dali čtyři góly Srbsku. Utkání se nám povedlo a byl bych rád, kdyby se nám to takhle povedlo i v úterý. Věřím, že utkání chytneme hned od začátku a že nám fanoušci pomohou, protože jsou ohromně důležití. Když nám fandí, tak je to pro nás lehčí,“ řekl pro oficiální youtube kanál české fotbalové reprezentace Tomáš Sivok.

[fve] https://youtu.be/jcdFfdg1uVM[fve]

Trenér Ázerbájdžánu a bývalý vynikající chorvatský reprezentant Robert Prosinečki bude v zápase spoléhat především na kvalitní defenzívu. Oporami týmu jsou především Rašat Sadygov a Maxim Medveděv. Poslední jmenovaný rozhodl o vítězství nad Norskem.

Utkání Česko – Ázerbájdžán začíná v úterý ve 20.45 a v O2 TV ho můžete sledovat na stanici ČT Sport!

[blog_program_info id=“9426373″]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Z evropské kvalifikace MS 2018 najdete v O2 TV například utkání Slovensko – Skotsko!

[blog_program_info id=“9432339″]

Foto: Twitter (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru