Zaslouží si hráči City své miliony? Kdo je dřevák a kdo i s plasťákem virtuos?

Tyhle nafukovací míče byly nedílnou součástí dětství snad každého, kdo někdy zavadil o fotbal. Vzhledem k jeho povaze není snadné jej ovládat ani pro dospělé fotbalisty.

Ale aby bylo jasno, toto jsou hráči Manchesteru City. A za svou královskou gáži by měli zvládat ovládat každý míč. Sledujte, jak se jim lobování lehkých míčů do otevřeného koše dařilo.

[fve]https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=yP0KW2yHzhA[/fve]

Gael Clichy to zkoušel marně, cíl netrefil ani z mnoha pokusů. Neúspěšnému snažení však udělá rázný konec záložník Fernando, který se za radosti spoluhráčů jako první do koše trefí! No jo, Brazilec!

Ve zbytku týmového videa je k vidění také zábavné focení a natáčení s Kevinem de Bruynem, skládání dokonalého hráče Gaelem Clichym, setkání kouče Guardioly se zaměstnanci fotbalové akademie City a na závěr se kameramani ještě jednou vrátí k lehkým plastovým míčům – při příležitosti návštěvy amerického zápasníka Dana Hendersona, který se posléze přiznal, že nově Manchesteru City také fandí.

„Ve Státech fotbal moc nesledujeme. Ale užívám si, jak se tu o mě dnes postarali. Bylo fajn vidět stadion, jak je doopravdy velký. Rád bych se někdy vrátil a zažil atmosféru manchesterského derby.“

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=WFa48BKSpuY [/fve]

A na twitteru se ihned objevil bojovný vzkaz – nezahrávejte si s  novou posilou Manchesteru City!

Foto: reprovideo (tom)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru