Slavia je pro smích! V Prostějově dostala 13 gólů, ale stadion jí přesto tleskal! Proč?

Hráči hokejové Slavie se vzbouřili proti rozhodnutí spolumajitele Vladimíra Pittera, který vyhlásil „redukční dietu ve všech směrech“ –  ta se dotkne i složení kádru, odejít má až 12 nejlépe placených hráčů týmu!

Slavii se přitom letos dařilo a ve WSM lize byla před zápasem s Prostějovem na 2. příčce, nyní to ale vypadá na „dobu temna“.

Hráči nejprve požádali Vladimíra Pittera o odstoupení z funkce, jelikož jim jeho jednání nepřijde korektní.

hc slavia odstoupeni

Svou výzvu pak podpořili neodcestováním k zápasu v Prostějově – oficiální vysvětlení jejich absence je takové, že celý kádr onemocněl.

Na utkání se tak vydala juniorská sestava Slavie, která však v ten samý den odehrála už jedno utkání! Nebylo se tak čemu divit, když zápas s Prostějovem nakonec dopadl debaklem 0:13!

Po dvou třetinách ještě drželi slávističtí junioři skóre 0:4, v závěrečné části však fyzicky odpadli a dostali dalších 9 branek.

„Tohle si klub s takovou tradicí nezaslouží, je to nedůstojné,“ prohlásil po utkání pro web iSport.cz teprve 19letý kapitán Slavie Filip Zderadička, který jako jediný už v dospělé kategorii odehrál alespoň jeden zápas.

I přes debakl si junioři vysloužili alespoň respekt za bojovnost. Tleskalo jim dokonce i prostějovské publikum a někteří hráči.

[fve]https://youtu.be/EHWs1irgNE4[/fve]

Nicméně celá hokejová Slavia si vysloužila na sociálních sítích hlavně posměch a její další existence je velmi nejistá.

Foto: hc-slavia.cz, Twitter (jz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru