Neskutečná story! Hráči Middlesbrough ujel vlak se spoluhráči. Svezli ho fanoušci minibusem!

Letní posila nováčka Premier League Middlesbrough, holandský záložník Marten De Roon, zažil hodně netradiční story.

Po sobotním zápase proti West Hamu, jež skončil remízou 1:1, musel na dopingovou kontrolu. Kvůli tomuto zdržení mu však ujel vlak i s týmem. Nemohl se tak dostat ke svému autu a jet domů.

Než čekat na další vlak, hráč Boro raději zvolil jinou cestu. Řekl si, že pojede taxíkem. V dlouhé frontě čekal a čekal.

Všimla si ho naštěstí parta fanoušků Middlesbrough, která se vracela domů a nabídla mu svezení. Marten ochotně naskočil k neznámým lidem (to ho paní De Roonová určitě neučila) a vydali se na cestu.

„Šel a zařadil se do fronty na taxi jako ostatní. Žádné velké ego. Byl by tam stál hodiny a my jsme měli opodál náš minibus. Řekl jsem tedy řidiči, aby jel trochu blíž, abych se zeptal, jestli nechce svézt,“ svěřil se Lloyd Cooper, jeden z fanoušků Boro, pro web gazzettelive.com.

Když nová partička dorazila do Hurworthu kousek od Middlesbrough, kde Marten parkoval své auto, dal řidiči 60 liber za způsobené potíže. Také požádal nové přátele o fotku.

„Po zápase jsem kvůli dopingovým kontrolám zmeškal vlak. Naštěstí mě tito skvělí fanoušci vzali domů. Díky chlapi!“ De Roon radostně vyvěsil na svůj profil.

Foto: Twitter (mal)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru