Neskutečná story! Hráči Middlesbrough ujel vlak se spoluhráči. Svezli ho fanoušci minibusem!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=28487 AND vote > 0 AND vote <= 5

Letní posila nováčka Premier League Middlesbrough, holandský záložník Marten De Roon, zažil hodně netradiční story.

Po sobotním zápase proti West Hamu, jež skončil remízou 1:1, musel na dopingovou kontrolu. Kvůli tomuto zdržení mu však ujel vlak i s týmem. Nemohl se tak dostat ke svému autu a jet domů.

Než čekat na další vlak, hráč Boro raději zvolil jinou cestu. Řekl si, že pojede taxíkem. V dlouhé frontě čekal a čekal.

Všimla si ho naštěstí parta fanoušků Middlesbrough, která se vracela domů a nabídla mu svezení. Marten ochotně naskočil k neznámým lidem (to ho paní De Roonová určitě neučila) a vydali se na cestu.

„Šel a zařadil se do fronty na taxi jako ostatní. Žádné velké ego. Byl by tam stál hodiny a my jsme měli opodál náš minibus. Řekl jsem tedy řidiči, aby jel trochu blíž, abych se zeptal, jestli nechce svézt,“ svěřil se Lloyd Cooper, jeden z fanoušků Boro, pro web gazzettelive.com.

Když nová partička dorazila do Hurworthu kousek od Middlesbrough, kde Marten parkoval své auto, dal řidiči 60 liber za způsobené potíže. Také požádal nové přátele o fotku.

„Po zápase jsem kvůli dopingovým kontrolám zmeškal vlak. Naštěstí mě tito skvělí fanoušci vzali domů. Díky chlapi!“ De Roon radostně vyvěsil na svůj profil.

Foto: Twitter (mal)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru