Rebel Balotelli dál řádí. Vítězný gól a nesmyslná červená karta během 6 minut!

Šestý gól v sezoně, navíc vítězný. Tohle byl důvod k velké radosti. Zvláště když tak úžasná trefa znamená, že váš tým vládne lize a shlíží i na týmy jako Monako, PSG, Bordeaux nebo Lyon z čela tabulky.

„Balo“ se k míči dostal po povedené patičce na kraji vápna, vykoupal dva obránce hostí z Lorientu dvěma doteky a třetím nekompromisně zavěsil přesně do vzdálenější šibenice. Oslava se neobešla bez svlečení dresu.

Žlutá karta sem, žlutá karta tam. Do konce zápasy zbývaly 4 minuty a vše nasvědčovalo tomu, že Nice už vedení 2:1 udrží.

Avšak to by nebyl Mario Balotelli, aby se nezapletl do nějaké kontroverzní situace a nenechal se hloupě vyloučit. Přesně to se stalo ve třetí minutě nastavení, když po odehrání míče naprosto zbytečně strčil hlavou do Steva Moreiry.

Vzpomeňme na slova Balotelliho bývalého kouče Mourinha z Interu Milán. Ani o pár let později se nic nezměnilo.

Zápas Ligy mistrů v Kazani – měl jsem všechny útočníky zraněné, žádný Milito, žádný Eto’o, Mario byl ten jediný. Ve 43. minutě dostal Mario žlutou kartu. O poločase jsem 14 z 15 minut strávil promlouváním pouze k Mariovi. Mario, nemůžu tě vystřídat, nemám nikoho na lavičce. Nikoho se nedotýkej, hraj jen s míčem. Když ztratíme míč – žádná reakce. Když tě někdo bude provokovat – žádná reakce. Když rozhodčí udělá chybu – žádná reakce. Mario, prosím. 46. minuta – Mario Balotelli červená karta.

José Mourinho
Foto: Reuters  (tom)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru