Rozjetá Mladá Boleslav hostí Duklu, která pod koučem Hynkem ještě neprohrála

[blog_program_info id=“9259423″]

Dny, kdy Mladá Boleslav nepostoupila do základní skupiny Evropské ligy, jsou zapomenuty. Ve městě automobilů zažívají velmi úspěšné období.

V ligové soutěži se Středočechům daří, po 8 kolech jsou na 2. místě. Nevyhráli totiž pouze dvakrát. Poprvé při domácí premiéře nového kouče Leoše Kalvody proti nováčkovi z Karviné, kdy překvapivě padli 1:2. Body pak Boleslav ztratila už jen v šestém kole na Spartě, kde sahala po vítězství, ale odvezla si bod za remízu 2:2.

„Chceme udržet kontakt se špicí ligové tabulky a k tomu potřebujeme bodovat v každém mistrovském zápase a na domácím hřišti vítězit. Proti Dukle s jiným cílem jít nemůžeme,“ řekl pro klubový web trenér Mladé Boleslavi, Leoš Kalvoda.

Minulý týden si Boleslav odvezla výhru 2:1 z Jablonce, kterou bude chtít potvrdit i v sobotním zápase s Duklou, jenž má výkop naplánován na 15.30.

[fve]https://youtu.be/BBO4UsbTsBE[/fve]

Dukla ve 3 kolech pod trenérem Jaroslavem Hynkem ještě neprohrála a tuto sérii bude chtít prodloužit i v dalším zápase.

„Věřím, že to pro nás bude dobrý zápas, protože jsme na správné cestě. Boleslav sice v úvodu sezony měnila trenéra, ale to i my a není v tom žádný problém. Naopak. Oběma týmům se daří. Tohle ale neřešíme. My prostě jdeme na hřiště s tím, že vyhrajeme,“ řekl JeanDavid Beauguel pro klubovou televizi Dukly.

[fve]https://youtu.be/Usz4hZ4cK_M[/fve]

[blog_program_info id=“9259423″]

Máte rádi fotbal a rádi byste sledovali přenosy z celého světa? Pořiďte si O2 TV a celý sportovní svět se vám otevře v obýváku, na počítači nebo tabletu. Přímé přenosy, magazíny, zpravodajství – to vše najdete na sportovních stanicích v nabídce naší O2 TV.

Foto: Facebook FK Mladá Boleslav  (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru