Derby S je tu! Fanoušci znovu mohou na O2 TV Sport zvolit „zaujatý“ komentář!

Jeden z vrcholů fotbalového podzimu v Česku je za dveřmi. Derby pražských S mezi Spartou a Slavií se tentokrát odehraje na stadionu Sparty na Letné.

Přímý přenos 286. klání nesmiřitelných rivalů můžete sledovat v neděli od 15 hodin na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Samozřejmě s bohatým předzápasovým i pozápasovým programem.

[blog_program_info id=“9172254″]

Moderátor Petr Svěcený ve studiu přivítá stálé experty O2 TV Sport Jana Rajnocha a Františka Straku.

„Derby je stále to nejlepší, co může český fotbal nabídnout. Nyní to ještě umocňuje návrat Tomáše Rosického a Václava Kadlece do Sparty. Slavia má zase po delší době velké ambice, navíc nového kouče Jaroslava Šilhavého. Fanoušci se můžou těšit na skvělou podívanou,“ připomíná Petr Svěcený.

 [fve] https://youtu.be/bbVh8ACQ4fU[/fve]

Díky výhodám multidimenze, si můžete zvolit ideální způsob i pro sledování samotného derby.

K dispozici budou vedle tradičního mixu kamer s komentářem Tomáše Radotínského a Milana Štěrby či pohledů kamer za brankami také fanouškovský Livechat a speciální fanouškovský komentář.

O něj se tentokrát postarají herec David Suchařípa, fanoušek Sparty, a novinář, recesista a bavič Pavel Novotný, mimo jiné také zarytý příznivec Slavie.

„Při minulých derby se nám tento model osvědčil a našel si své příznivce. Tentokrát padla volba na úplně nové tváře. David Suchařípa i Pavel Novotný jsou přátelé, ale zároveň zarytí fanoušci pražských „S“. Pro diváky to bude velká zábava, něco navíc,“ řekl výkonný ředitel O2 TV Sport Marek Kindernay.

[blog_program_info id=“9173260″]

[fve] https://youtu.be/-h4tP0gsUF8[/fve]

Tak nezapomeňte v neděli 25. září v 15 hodin na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

(red, tz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru