Courtois plánuje návrat do Španělska! Kam se chystá? A jakými slovy naštval fanoušky Chelsea?

Thibaut Courtois přišel do Chelsea už v roce 2011 z belgického Gentu. Celé 3 roky pak strávil na hostování ve španělském Atlétiku Madrid.

Po návratu do Anglie před dvěma lety si vybojoval pozici jedničky a nakonec ze Stamford Bridge vyštípal i Petra Čecha. Teď se ale zdá, že už ho to v Londýně zase tolik nebaví a tak pošilhává po Španělsku!

„Od první minuty jsem si Španělsko zamiloval pro jeho lidi, životní styl a jídlo. Pořád mám ve zvyku se navečeřet a dát si poté malého šlofíka. Také většina televizních kanálů, co sleduji je španělská,“ prohlásil 24letý brankář.

„Když jsem musel opustit Španělsko, byly to pro mě těžké časy. Nebylo to vůbec lehké a plakal jsem,“ prozradil Courtois.

„Mám tříletý kontrakt s Chelsea do roku 2018. Až vstoupím do jeho posledního roku, zvážíme, zda ho prodloužit, či odejít,“ dodal.

Courtois

Fanoušky Blues tímto prohlášením rozhodně nepotěšil. Zvlášť, když se v posledních zápasech nepotkal s nejlepší formou.

„Tomu říká nevděk! Zbavili jsme se pro Courtoise klubové legendy a on se sám nabízí španělským týmům. Zklamání.“

„Courtois udržel 6 čistých kont z 28ligových zápasů. Nemůžu si vzpomenout, kdy nám naposledy zachránil body. Nebude chybět!“

https://twitter.com/King__Danny/status/778176953320873984

Zájem o Courtoise by podle španělského deníku Marca mohl mít Real Madrid. „Když jsem byl loni zraněný, tak mi poslali přání, ať se brzy uzdravím. To bylo od nich hezké gesto,“ přiznal Courtois.

Kdyby ano, bylo by to hodně pikantní. U městského rivala totiž strávil Courtois velmi povedené tři sezony.

Pod vedením kouče Diega Simeoneho se klubu za tu dobu povedlo dostat do finále Ligy mistrů a vyhrát domácí soutěž, což je při konkurenci Realu a Barcelony něco neuvěřitelného! A Courtois na tom měl nemalý podíl.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=UZEci6bzrAg[/fve]

Na další dvě přestupová okna ale mají oba madridské kluby s posilami utrum. UEFA je potrestala za nedodržování pravidel při příchodu mladých fotbalistů.

[blog_program_info id=“9101634″]

Foto: Reuters (mal)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru