Zápasy hokejového Znojma na O2 TV Sport. Orli v pátek vyzvou silný Salcburk!

Diváci televize O2 TV se nyní vedle fotbalu, tenisu či bojových sportů dočkají také ledního hokeje. V příštím roce bude rovněž spuštěn speciální hokejový kanál O2 TV Hokej, jenž nabídne navíc další atraktivní obsah.

„EBEL liga bude takovou přípravou na naši novou stanici O2 TV Hokej. Dáváme tím jasný signál, že se chceme věnovat hokeji i v budoucnu,“ říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport, a hned vzápětí doplnil: „Znojmo předvádí každoročně atraktivní hokej, patří k favoritům soutěže. Máme zakoupená práva i na play-off, včetně případného finále.“

Jihomoravský celek začal hrát mezinárodní Erste Bank Eishockey Ligu od sezony 2011/2012 a zatím se pokaždé probojoval do vyřazovacího play-off. Avšak v minulém ročníku přišel úspěch největší. Pod vedením kouče Jiřího Režnara se znojemský výběr dostal až do finále, kde v napínavé sérii podlehl EC Red Bullu Salzburg 2:4 na zápasy.

Red Bull Salzburg Znojmo

Mezinárodní EBEL hrají kromě Znojma a rakouských týmů také mužstva ze Slovinska, Maďarska nebo Itálie.

[blog_program_info id=“9042306″]

„Jsme nesmírně rádi, že se nám ještě před startem ligy podařilo dotáhnout a podepsat víceletou smlouvu o spolupráci, a Orli Znojmo se tak zařadí do balíčku exkluzivního sportovního obsahu, který O2 TV nabízí. Stává se naším hlavním mediálním partnerem a zároveň významným partnerem klubu,“ podotýká Petr Veselý, manažer Orlů Znojmo.

„Fanoušci se mohou těšit na nejméně 10 přímých přenosů domácích zápasů, plus případné play-off, v nejvyšší HD kvalitě, ale také na vybraná utkání z venkovních kluzišť. O2 TV je jedním z nejsilnějších hráčů na mediálním poli v České a Slovenské republice a díky vzájemné spolupráci získáváme významnou platformu pro propagaci našeho klubu,“ uvedl Petr Veselý.

V pátek se Znojmo utká v 1. kole doma se Salcburkem.

[blog_program_info id=“9042306″]

Další přímý přenos je plánovaný na 30. září, kdy Orli hostí soupeře z Vídně.

Foto: Facebook HC Orli Znojmo  (tz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru