Mesiáš je zpátky! Lionel Messi nadchl fanoušky Argentiny vítězným gólem. Co jim vzkázal?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=29611 AND vote > 0 AND vote <= 5

Lionel Messi si nakonec rozmyslel své prohlášení o konci reprezentační kariéry po dalším neúspěšném finále Copa América.

Přiznal, že způsobil hodně zmatku poté, co prohlásil, že končí.

„Od momentu, kdy jsem to prohlásil, mi fanoušci dávali najevo tolik lásky, že jsem se nemohl nevrátit,“ vzkázal Lionel Messi, čímž si u příznivců jistě získal další kladné body.

Vítězná trefa

A nejen za tato slova mu argentinští fanoušci mohou znovu líbat ruce. Respektive nohy!

Kapitán skvěle převzal těžký balón kousek před vápnem, vymotal se z klubka hráčů a precizní tečovanou ranou dokázal pokořit uruguayského brankáře Muslery. Klasický Messi!

Gól byl o to cennější, jelikož Argentina celý zápas tahala za kratší konec. Za celé utkání dokonce Argentinci vyprodukovali pouze 1 střelu! Právě tu Messiho. Bylo to způsobeno také tím, že v samém závěru první půle se nechala zbytečně vyloučit hvězda Juventusu Paolo Dybala!

Argentinci tedy nadále skvěle procházejí svou kvalifikační skupinou na mistrovství světa, kde jsou po sedmi zápasech na prvním místě! Pokud se tedy nestane nic nečekaného, můžeme se na ně těšit v roce 2018 v Rusku.

Foto: Reuters  (mal)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru