S Limberským by se Jarolím nemazal. Co vzkázal reprezentantům-průšvihářům?

Fanoušky českého fotbalu loni pořádně namíchlo, jak reprezentační trenér Pavel Vrba schoval hlavu do písku před průšvihem svého někdejšího svěřence z Plzně Davida Limberského, který v opilosti naboural svůj vůz a ještě utíkal před policií.

pavel vrba

Zatímco Vrba tehdy při dotazech na toto téma dokonce hrozil odchodem z tiskové konference, vyjádření nového kouče reprezentace Karla Jarolíma může fanoušky navnadit, že se blýská na lepší časy.

Hned na své první tiskovce v roli trenéra národního týmu nenechal Jarolím nikoho na pochybách, že je mužem rázného činu:

Doufám, že takový prohřešek nenastane. Dělo se to v minulosti, ale v takových případech bych to řešil po svém. Já osobně nejsem schopen tyhle věci přehlédnout. Samozřejmě se může stát ledacos, je taky prohřešek a prohřešek. Ale v tyhle věci asi ne. Reprezentace je něco tak významného, a mělo by to tak být pro každého, že by hráč měl vědět, jak se má chovat i mimo hřiště.

Jarolím poprvé vybíral reprezentační tým pro přípravu s Arménií (31. srpna) a první kvalifikační zápas o MS 2018 proti Severnímu Irsku (4. září). Do týmu pozval dva nováčky.

[blog_program_info id=“8804312″]

Záznam tiskové konference Karla Jarolíma od času 31:30:

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=Q-dRpVnDe8M[/fve]

Foto: Facebook, koláž o2sport.cz (fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru