Zadaný Usain Bolt získal další trofej. Z Ria se vrací jako nevěrník

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=29969 AND vote > 0 AND vote <= 5

Tři atletické disciplíny, tři po sobě jdoucí olympiády a devět zlatých medailí. Usain Bolt, který má přes 2 roky přítelkyni Kasi Bennett, neváhal fenomenální úspěch a zároveň své 30. narozeniny pořádně oslavit.

Ze soboty na neděli ho bylo možné vidět v několika klubech v Riu.

Takhle paří nejrychlejší muž planety:

Svou jízdu zakončil u Jady Duarte, která sama sebe označuje za studentku. Brazilská média ale odhalila, že to je zároveň vdova po jednom z nejznámějších drogových baronů v Riu, který byl zastřelen policií.

Po noci strávené s dvacetiletou Brazilkou byl nejrychlejší muž světa odhalen. Boltova náhodná známost totiž poslala své fotky s Jamajčanem na WhatsApp. Pak už pikantní snímky začaly kolovat všemožně po internetu.

„Nevěděla jsem, že to je on, protože vypadal jako všichni Jamajčané. Není se čím chlubit. Bylo to normální. Ale v žádném případě mi nic nezaplatil,“ bránila se Brazilka.

usain bolt Jady Duarte

usain bolt Jady Duarte

Jady Duarte

Smutné je, že Boltova sestra před narozeninovým mejdanem jamajskému sprinterovi vzkázala, že se na něj už doma jeho přítelkyně moc těší…

Foto: Reuters, Facebook  (pol)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru