Kalvoda perlil na tiskovce: Nepamatuji si jména hráčů, spíš přezdívky a píč*vinky

Leoš Kalvoda, pro něhož byla výhra 2:1 v Teplicích jubilejním 100. odkoučovaným zápasem v první lize, si mohl po dramatické koncovce utkání pořádně oddechnout – i proto se pak nejspíš nesla pozápasová tisková konference v uvolněné atmosféře.

Trenér tak bavil novináře – nejprve hodnocením gólové posily ze Sydney Golgola Mebrahtua. „Ukázal hodně, ale má na víc. Já po něm budu vyžadovat víc,“ vyjádřil se na jeho adresu a poté dodal: „Ještě se zeptám: to je ten útočník, že? Ten černej? Golgol! Jo, jo, znám,“ řekl podle webu iSport.cz.

Kalvoda se neostýchal přiznat, že ani po dvou týdnech ve funkci si stále nepamatuje některé hráče celými jmény.

A pak ještě přiostřil, čímž rozesmál přítomné novináře: „V Teplicích nastoupil Douglas. Říkám to dobře? Ještě některé kluky neznám,“ omlouval se Kalvoda.

„Já jsem jako Petr Uličný, že ještě neznám jména těch kluků. Spíš si pamatuji přezdívky, takové ty srandičky a – omlouvám se tady slečně – píč*vinky. No a teď nás bude ještě Petr Uličný soudit na disciplinární komisi,“ dodal s úsměvem bodrý Moravák.

Kalvoda naposledy vedl Sigmu Olomouc, se kterou zažil také největší české úspěchy – v sezoně 2000/2001 ji dovedl na třetí místo v české lize. O rok později pak zažil svůj vůbec největší trenérský úspěch – mistrovství titul se slovenskou Žilinou. Naváže na ně osmapadesátiletý kouč i nyní v Mladé Boleslavi?

V neděli vysílá O2 TV Sport hned dvě utkání z nejvyšší české fotbalové soutěže.

[blog_program_info id=“8667567″]

[blog_program_info id=“8667570″]

Foto: Facebook FK Mladá Boleslav   (jz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru