Komická minela! Komentátor si spletl Phelpse se soupeřem! Pak v cíli nechápal!

Jen na málokoho se televizí kamery soustředí více, než na Michaela Phelpse. A jen málokterý olympionik je u diváků populárnější. O to více zabolí, když si ho spletete s nikým jiným. Ano, přesně to se totiž povedlo kanadskému komentátorovi Elliottovi Friedmanovi.

Stalo se během přímého přenosu finále na 200 metrů volným způsobem. A tak byli kanadští diváci a chvíli mystifikováni a někteří možná měli za to, že závod ovládl jeho krajan a rival, Ryan Lochte.

Ryan Lochte získává svojí třináctou medaili v kariéře! To nejlepší si nechal na konec. Konečně se mu to povedlo! Ryan Lochte v této disciplíně poráží Michaela Phelpse a Phelps se dost možná ani nedostane na pódium!“ křičel vzrušeně Friedman.

Když se ale v televizní grafice objevila jmenovka PHELPS, nastalo hrobové tichi. Svoji obrovskou chybu si komentátor poměrně rychle uvědomil a nejspíš by se v něm v tu chvíli krve nedořezal.

„Omlouvám se. Popletly se mi dráhy,“ dodal naprosto změněným hlasem.

Reakce na jeho omyl byly pohotové. Někteří si z něj tak trochu vystřelili a porovnávali ho s jiným slavným popletou, který špatně vyhlásil královnu krásy.

https://twitter.com/Gotchawa/status/763921760228028421

Elliott Friedman pak ani na sociální síti nehledal žádné výmluvy.

Všem se omlouvám. Zkazil jsem to. Žádné výmluvy.“

https://twitter.com/FriedgeHNIC/status/763926803811409920

Inu, chybovat je lidské. Na veřejné lynčování poplety zapomeňte, stalo se to přece v Kanadě. Komentátora se zastali lidé z branže i fanoušci.

„Elliott není první ani poslední, kdo něco zkazil v televizi. Stát se to může každému. Jedeme dál.“

Foto: Reuters (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru