Fotbalista Bolt? Kvůli komu má rád Real Madrid? A co si myslí o Zlatanovi?

Olympijská sprinterská legenda Usain Bolt po svém dalším triumfu v běhu na 100 metrů na OH v Riu odpovídal na nejrůznější otázky. A řeč se stočila i na fotbal.

Třeba španělská média zajímalo, který tým je podle Jamajčana nejlepší v jejich La Lize.

„Real Madrid, samozřejmě. Mám je rád, protože je tam Cristiano Ronaldo. Je to nejlepší hráč na světě,“ řekl Bolt, který v minulosti navštívil i stadion Santiaga Bernabeua, pro rádio La Cope.

cristiano ronaldo usain bolt

Jinak ale zůstává věrný Manchesteru United. Dokonce před časem prohlásil, že pokud by hrál fotbal, vybral by si právě Rudé ďábly. I když to bylo ještě s jistou námitkou.

„Jsem velkým fandou Manchesteru United. Rád bych si za ně zahrál. I když teď, když je Louis van Gaal trenér, tak mě to zas tolik neláká,“ prohlásil Bolt v květnu.

usain bolt manchester united

Kdo ví, časy se mění, a lidé také. Na lavičce i v sestavě United nastaly velké změny. Bolt se prý chce po skončení atletické kariéry vrhnout právě na fotbal. A tak kdo ví? Manchester United král sprintu ale stále sleduje pozorně.

Švédští novináři si zase neodpustili otázku ohledně národního hrdiny Zlatana Ibrahimoviče, který od léta hraje za Boltův zamilovaný klub.

zlatan ibrahimovic

Nyní má na kontě dva góly ve dvou zápasech. To je úžasné a já jsem za to velmi šťastný. Zlatan je prostě ten nej,“ řekl Bolt.

No a co na to Zlatan? Ten s tím výrokem asi bude souhlasit!

Foto: Reuters, telegraph.co.uk, as.es (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru