Další perla z úst ZLATANA! Čím asi naštval fanoušky svých předchozích klubů?

Možná to nebyl jeho 100% výkon, určitě byl ale v tu nejlepší možnou chvíli na tom nejlepším možném místě. Zlatan Ibrahimovič vítězným gólem v 83. minutě rozhodl o tom, že superpohár Community Shield putuje po třech letech do vitríny Manchesteru United.

manchester zlatan ibrahimovič

Čtyřiatřicetiletý útočník dost možná vzal vítr z plachet některým skeptikům. Očekávání všech ovšem naplnil při následných rozhovorech s novináři. Co slovo, to perla. Jako vždy. Tentokrát ovšem dost možná namíchl některé z fandů svých někdejších klubů.

Veškerý poprask způsobila následující větička:

Manchester United je pravděpodobně ten největší klub, za který jsem hrál. Můžu ho přirovnat jedině k AC Milán. Jsem na to velmi hrdý a je to pro mě čest tu být.“

[fve]https://youtu.be/XYhArFXKUeY[/fve]

Takže velkokluby typu Juventus, Inter, Barcelona nebo Paris Saint-Germain, kterými Zlatan během své bohaté kariéry prošel, zřejmě nesahají Manchesteru United ani po „kotníky“.

A co byl hlavní důvod ke změně dresu?

Je to moje 31. kolektivní trofej a mám z ní velkou radost. Přesně to byl hlavní důvod, proč jsem do Manchesteru přišel. Doufám, že to bude takto pokračovat i dál. Každopádně zisk Community Shield je dobrý začátek.“

Nám nezbývá, než čekat, jak se Zlatanovi povede dál.

[blog_program_info id=“8480943″]

Foto: Reuters  (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru