Bitevní pole Vlasty KAISERA: Ibra, Higuaín a bazény

Léto je v plném proudu, není divu, že to i fotbalisty láká k vodě. A když oni sami nemají kvůli tréninkům a zápasům čas, tak určitě jejich rodiny a blízké. A není nad to, mít luxusní koupání na dosah ruky.

Proto se Zlatan Ibrahimovič rozhodl přestěhovat z jednoho luxusního hotelu v centru Manchesteru do jiného. Původně nabídnutý hotel Lowry, kde se obvykle starají o hráče a funkcionáře Manchesteru United, kam Zlatan přestoupil, totiž měl jednu podstatnou chybu – nenabízel obstojný bazén.

zlatan

Proto Zlatan neváhal a přestěhoval sebe i rodinu do hotelu Radisson Blu Edwardian, kde už bylo o možnost svlažení rodinky slavného Švéda plně postaráno. Co na tom, že hotel pravidelně využívá městská konkurence Manchester City.

Zlatan jen přesvědčil o tom, že je silnou osobností, která se umí zařídit jak na hřišti, tak mimo ně.

manchester lowry hotel

Hotel Lowry

bazen zlatan radisson blu

Hotel Radisson Blu a jeho bazén

To Gonzalo Higuaín se po přestupu z Neapole do Juventusu snaží zalíbit svému novému zaměstnavateli, jak jen může. Mimo jiné prohlásil, že je Juventusu vděčný za to, že ho vysvobodil ze zajetí majitele neapolského klubu Aurelia De Laurentiise.

„Neměl jsem si s tímto pánem již delší dobu co říct. Děkuji Juventusu za nabídnutou šanci a věřím, že v mém případě nešlápnul vedle.“

gonzalo higuain

Argentinský snajpr, autor 36 ligových gólů v minulé sezóně, se po přesunu z jihu Itálie na blahobytnější sever rozhodně uskrovňovat nemusí. Jeho přestup se stal suverénně nejdražším v Itálii a jeho plat vystřelil samozřejmě na úplné čelo mezi hráči italského mistra.

A navíc – ten bazén…

Ano, ještě jednou se vracím k tématu horké léto, koupání a pohodové zabezpečení pohody slavných (a stále bohatších) fotbalistů. V žádném turínském hotelu Higuaínovi bazén chystat nemusejí – dostal totiž v centru města k dispozici vilu, která bazén ukrývá přímo v luxusním interiéru.

Bydlení ve čtvrti Crocetta se rozkládá na 700 metrech čtverečních, k dispozici je mimo jiné šest koupelen. Měsíční nájemné kolem 30 tisíc eur Argentinci také těžkou hlavu dělat nemusí.

higuain villa mediaset it

A těžkou hlavu si prý nedělá s věrností – klubovou ani vztahovou. Souběžně s přestupem z Neapole do Turína (což na jihu Itálie nesou jako největší možnou zradu) se prý Higuaín rozešel s argentinskou plavovláskou Larou Wechslerovou.

lara wechsler gonzalo higuain

Která kráska (nebo které krásky) tedy smočí své dlouhé nohy v nádherném bazénu přepychové vily jako první? O to možná bude pořádná rvačka.

Foto: thesun.co.uk, dailymail.co.uk
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru