Neapol koupila za Higuaína polského kluka za miliardu! Proč mají z Milika radost čeští fans?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=30628 AND vote > 0 AND vote <= 5

Přestože Ajax Amsterdam dlouho tvrdil opak, rozhodl se prodat jednoho ze svých nejlepších hráčů. Arkadiusz Milik. Neapoli se polský střelec zalíbil během letošního evropského šampionátu, kde došel se svým týmem do čtvrtfinále.

Cena mladého útočníka? 35 milionů eur, což dělá pěkných 946 milionů korun. To je velmi slušný obchod na to, že Milik přišel z německého Leverkusenu jen za 2,6 milionu.

Milika nečeká v Neapoli snadný úkol. Měl by nahradit Argentince Gonzala Higuaína, který přestoupil za 90 milionů eur do Juventusu. Higuaín nastřílel v minulé sezoně rekordních 36 branek, ale po přestupu upadl v Neapoli v nemilost.

To Milik se na ikonickém stadionu San Paolo dočkal vřelého přivítání od fanoušků Partenopei. Před přípravným zápasem proti Nice byla představován jmenovitě celý kádr pro novou sezonu a Milik nastoupil na hřiště jako poslední s číslem 99, které si vybral, na zádech.

Top 10 gólů Arkadiusze Milika:

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=GXsSDZyePf8&feature=youtu.be[/fve]

Milikův přestup je dobrou zprávou i pro české fanoušky. V minulé sezoně talentovaný útočník Václav Černý famózně odstartoval své působení v základní sestavě Ajaxu. A nyní to s jeho budoucím působením v týmu vypadá velice slibně. V Milikovi mu totiž odešel jeden velmi těžký konkurent.

Foto: zonacalcio.net (kl)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru