Cyklista Sagan předčil Messiho, Ronalda i další esa! O jaký prestižní žebříček jde?

Prestižní britský magazín SportsPro zveřejnil žebříček padesáti sportovců, o které je mezi sponzory největší zájem. A velmi vysoko figuruje i slovenská cyklistická hvězda a miláček fanoušků Peter Sagan.

„Peter Sagan je nesmírně charismatický cyklista, který neustále triumfuje. Šestadvacetiletý Slovák vyhrál bodovací soutěž na Tour de France už pětkrát v řadě. V roce 2015 podepsal lukrativní kontrakt s týmem Tinkoff, jeho majitel Oleg Tiňkov ale s cyklistikou končí, takže se o Sagana určitě strhne pořádná bitka. To by mu mohlo pomoci se ještě více zviditelnit,“ napsali v magazínu SportsPro.

peter sagan

Sagan obsadil v žebříčku 26. místo. Až za ním skončili třeba fotbalové hvězdy Cristiano Ronaldo (35.) či Lionel Messi (27.)! Stejně tak až za Slovákem skončil Usain Bolt (31.).

Alespoň do desítky pronikl brazilský fotbalový útočník Barcelony Neymar (8. místo), pro sponzory nejzajímavější pětici pak tvoří britský boxer Anthony Joshua, americký golfista Jordan Spieth, indický hráč kriketu Virat Kohli, francouzský fotbalista Paul Pogba a absolutní marketingovou jedničkou je pak americký basketbalista Stephen Curry.

stephen curry

Žádný český sportovec se do nejlepší padesátky nevešel.

Foto: Reuters (kl)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru