V AS Řím si dělají legraci ze Slováka Gyömbéra. Jakou písničku ukázal Totti fanouškům?

Devětatřicetiletý legendární fotbalista Francesco Totti v debatě se zvědavými fanoušky dokázal, že není žádný suchar.

S humorem sobě vlastním prásknul, jaké naschvály prováděl spoluhráčům v kabině nebo například i to, jak se vyhnul zdlouhavým nákupům s manželkou!

„Na Via del Corso (hlavní ulice v centru Říma plná obchodů pozn. red.) jsem nebyl už přes deset let. Ne proto, že bych nechtěl, ale skončil bych na náměstí rozdáváním autogramů a fotek. Svým způsobem jsem však vděčný, protože nemusím jít nakupovat s manželkou. Mohu ji poslat samotnou!“ prásknul na sebe Totti.

V dresu AS Řím Totti absolvoval 758 zápasů a nastřílel 304 gólů, fanouškům se na setkání svěřil i s detaily ohledně dění v kabině. Jaké neškodné fórky se spoluhráči vymyslel?

Totti AS Roma

„Obránce Philippe Mexés se bál ropuch, takže jednou v 11 večer jsme se vkradli do jeho pokoje a jednu mu tam šoupli. Vstoupil do místnosti a začal šílet. Chtěl vyskočit z okna!“ prozradil jednu z lumpáren Totti.

Od spoluhráčů z AS Řím to schytal i slovenský reprezentant Norbert Gyömbér. Podívejte se, jak přezpívali hit skupiny Village People „Y.M.C.A.“ s příjmením „Gyöm – ber“! Nevinný žertík říkáte si?

norbert gyomber

„Norbert to asi nečekal. Zejména Vasilis Torosidis si z něj utahuje od rána do večera. Už to nemůže snést, asi se zblázní!“ prozradil vtipálek Totti.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=ibd4k_AvV2I[/fve]

Foto: Reuters, reprovideo (bar)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru