To už bylo přes čáru! Proč tenista Kližan nazval Slováky s**čkami?

Martin Kližan prohrál ve čtvrtek svůj zápas s krajanem Andrejem Martinem na tenisovém turnaji v chorvatském Umagu po neuvěřitelném průběhu. V utkání měl pět mečbolů, ale žádný nedokázal proměnit a na konec padl ve třech setech.

Po návratu do hotelu jej ale čekalo hodně nemilé překvapení. Jeho fanouškovská stránka na Facebooku byla plná nenávistných vzkazů. Více než stovka tenisových fanoušků si na nešťastném mladíkovi vybíjela zlost.

„Dnes jsem prohrál pro totální vyčerpání z minulého týdne. Do pozdního večera jsem ještě hrál čtyřhru a po ní mě čekalo asi 150 „krásných“ překvapeni, když jsem se podíval na mou fan-page. „Zabiju tě, až tě uvidím! Zabiju tvou rodinu, mámu, otce a všechny! Když tě potkám, tak tě zmlátím a okradu, abys mi vrátil, co jsem na tobě prohrál! Jsi hajzl, který si takto vydělává, že tipuje a prodává své zápasy!““ citoval Martin Kližan jednu z výhružných zpráv na jeho profilu.

„Reprezentace. Co je to vlastně reprezentace? Koho nebo co mám reprezentovat? Náš slovenský lid? Lid, který se po každé výhře bije do prsou, že se něco povedlo, a všichni jsou pyšní, že jsou Slováci, a když se něco nepovede, tak reagují tím, že hanlivě, urážlivě, vulgárně poukazují na toho člověka, který prohrál? Někdy se zamýšlím, zda se takovou krásnou zemi, bohužel plnou takových „sraček“, vyplatí reprezentovat. A věřte mi, že nejsem jediný sportovec, který to takto vidí,“ pokračoval Kližan.

Kližan v minulém týdnu vyhrál kvalitně obsazený turnaj v Hamburku. Trofej z něj věnoval obětem teroristického útoku z Nice, kde měl kamaráda. Pro mnoho příznivců byl v tu chvíli „el fantástico“, jak sám napsal. Stačilo ale málo a po nečekané porážce se ocitl na pranýři.

V Umagu si však zahraje v sobotu večer alespoň finále čtyřhry. Spolu se Španělem Marrerem nastoupí proti chorvatskému páru Mektič – Sančič.

Přenosy z tenisového turnaje v Umagu můžete sledovat celý týden na O2 Sport!

[blog_program_info id=“8253651″]

Foto: atpworldtour.com (bar)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru