Los Ligy mistrů: Sparta proti Steaue Bukurešť, Plzeň se asi může připravovat na Karabach

Mistrovská Plzeň se pravděpodobně může začít připravovat na ázerbájdžánský Karabach. Právě tento klub je velkým favoritem v souboji 2. předkola s lucemburským Dudelange.

Karabach možná není fanouškům tolik známý, ale neradno jej podceňovat. V kádru má i fotbalisty ze Španělska a z Brazílie.

„Ten los samozřejmě bereme jako realitu, protože z nabízených soupeřů jsme si opravdu nemohli vybírat. Budeme se snažit, abychom byli úspěšní. Příští týden hrají oba týmy odvetu a v Lucembursku bych to chtěl vidět osobně naživo. Určitě si najdeme o soupeřích hodně informací,“ řekl trenér Roman Pivarník pro web Viktorie.

Sparta má soupeře z Rumunska

Steaua Bukurešť je šestadvacetinásobný rumunský mistr a v kádru má 4 reprezentanty, který hráli za Rumunsko na letošním EURO. Kapitánem je kapverdský stoper Fernando Varela.

„Základní informace o nich máme, ale budeme samozřejmě intenzivně shánět další podrobnosti,“ uvedl trenér Zdeněk Ščasný na webu Sparty.

„Skončili pátí v základní a pak druzí v nadstavbové části, mají tam šest reprezentantů a hrají 4-2-3-1. To jsou asi nejpodstatnější informace, které mě ihned napadají. Další věci budeme sledovat a studovat,“ doplnil Ščasný.

Los Evropské ligy

Rozlosováno bylo i 3. předkolo Evropské ligy.

Liberec se utká s postupujícím z duelu mezi Admirou Mödling a ázerbájdžánským Käpäz Gandža. Úvodní duel vyhráli Rakušané doma 1:0. Mladá Boleslav čeká na vítěze souboje mezi Neftči Baku a makedonským týmem Škendija Tetovo.

Pokud Slavia postoupí přes Levadii Tallinn, utká se s portugalským celkem Rio Ave.

Foto: Facebook AC Sparta Praha  (mm)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru