Napekli jsme a díky tomu podpořili přání dětí v jejich dalším vzdělávání

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=8761 AND vote > 0 AND vote <= 5

Poslední týden v červnu to v budovách O2 opět zavonělo napečenými dobrotami díky akci Pěkně vypečená pomoc pořádané Nadací O2. Zaměstnanci v Praze, Pardubicích, Ostravě a v Ústí nad Labem se doma pustili do pečení svých nejlepších receptů a následně svoje výtvory prodávali kolegům. Celkem se vybralo úctyhodných 39 000 Kč a zapojily se desítky pekařů. Vybraná částka poputuje na projekt Dejme dětem šanci.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Všichni zaměstnanci se mohli zapojit buď jako pekaři, nebo jako prodejci. Dobrot bylo opravdu hodně a všechny zmizely velice rychle. Zaměstnanci si mohli pochutnat na nejrůznějších buchtách, koláčích nebo i mini zákuscích. „Díky této akci jsme měli možnost ochutnat spoustu dobrot, nasbírat inspiraci a recepty od kolegů a hlavně přispět na dobrou věc. Už teď s kolegyní Katkou vymýšlíme, co upečeme příště,“ vypráví Lucie Pecháčková, jedna z našich pekařek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

„Protože Nadace O2 dlouhodobě podporuje rozvoj a vzdělávání dětí a mladých lidí, rozhodli jsme se s naší „Pěkně vypečenou“ pomocí připojit k projektu, který pomáhá dětem z dětských domovů plnit konkrétní přání na cestě za jejich sny a lepším vzděláním,“ říká Lenka Rigerová z Nadace O2, která měla celý projekt na starosti a dodává. „Konkrétně chceme splnit přání Tomášovi, Žanetě, Karolíně a dalším dětem.“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tomášovi je 15 let a v dětském domově je už třetím rokem. Jeho přáním je plavecké soustředění, protože právě plavání je jeho velkým koníčkem. Má za sebou i několik plaveckých úspěchů, tím největším je první místo na mistrovství České republiky.

Žanetě je 12 let a v dětském domově je spolu se svojí sestrou. Přeje si výtvarné pomůcky, protože kreslení patří k jejím největším zálibám. Svoje obrázky posílá do různých soutěží nebo schraňuje na vernisáž, kterou pořádá umělecká škola.

Karolíně je 16 let a v dětském domově je již čtrnáctým rokem. Má sluchové postižení, a tak je pro ní vše trochu náročnější. Je ovšem velká bojovnice a jak sama říká: „Je to těžké, ale vše zvládám.“ Jejím přáním je africký buben, na který se učí hrát. Do budoucna by se ráda dostala na střední školu pro sluchově postižené a poté pracovala s podobně znevýhodněnými dětmi. Pokud chcete také pomoci splnit dětem jejich přání, navštivte stránky projektu Dejme dětem šanci http://www.sance.cz/.

Více o činnosti Nadace O2 najdete na http://www.nadaceo2.cz/

P60627-151520_2

Seznam pekařů z Prahy

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Zase naše Pěkně vypečená pomoc
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru