Milan Baroš už je hráčem Liberce. Proč nevyšel jeho návrat do Baníku?

Hlavní problém spočíval v tom, že se Milan Baroš nechtěl stěhovat zpátky do Ostravy – do svého milovaného klubu chtěl dojíždět z Prahy. A tomu nemohl vyjít vstříc kouč Vlastimil Petržela. „Já úlevy nedovolím,“ nechal se slyšet kouč, který po Barošovi požadoval, aby odtrénoval vše, co ostatní.

Vlastimil Petržela

Baroš by sice v týmu byl za obrovskou hvězdou a druhou ligu by bezesporu zatraktivnil natolik, jako naposledy Karel Poborský v Českých Budějovicích, trenér Petržela byl ale neoblomný.

„Nebude s námi trénovat Milan, za chvíli nebude chtít trénovat třeba Mičola a my jsme profesionální klub. Tohle prostě nejde,“ nebral si servítky v rozhovoru pro web iSport.cz.

Podle spekulací chtěl Baroš trénovat přes týden v některém z pražských klubů a do Ostravy plánoval přijíždět až na předzápasovou přípravu.

Baroš se tak místo tohoto neuskutečněného „experimentu“ přesouvá do mnohem ambicióznějšího Slovanu Liberec, s nímž se může těšit na evropské poháry.

baroš liberec FB

„Líbilo se mi, jak se mnou trenér Trpišovský mluvil na rovinu. Přesně mi řekl, co po mně chce, jak si to představuje, a to mě lákalo. Chtěl bych pomoct v kabině, ale hlavně na hřišti,“ vyjádřil se Baroš, který ve Slovanu podepsal roční smlouvu, pro klubový web.

Foto: Facebook FC Slovan Liberec, FC Baník Ostrava  (jz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru