To přehnal! Jak Škrtel urazil na síti Kloppa? A jak to později vysvětloval?

Byl to v podstatě nevinný příspěvek od jednoho z fanoušků – takový, jakých najdeme na internetu spoustu. „Škrťo je velký pán,“ napsal příznivec s přezdívkou pharrelski na adresu kapitána slovenské reprezentace.

Vzkaz doprovodil ještě několika hashtagy, mezi nimiž čněl především ten poslední: „KloppjeKKT“. Tedy v „překladu“ – Klopp je kok*t. To v reakci na to, že pod německým trenérem nedostával Martin Škrtel v minulé sezoně tolik prostoru jako dříve.

Podivuhodné však bylo, že se do diskuze zapojil i sám hráč. A svého kouče opravdu neobhajoval!

„Poslední hashtag je top,“ napsal Škrtel ve zkratce.

skrtel instagram klopp

A hned mu přišla odpověď: „Snad si to Jürgen nepřečte.“ 

Řízný stoper Liverpoolu pak svůj podrážděný výlev ještě završil: „Dúfám, že áno.“

Osobitého Jürgena Kloppa, který přišel v loňské sezoně do Liverpoolu, si na ostrovech ihned zamilovala hromada lidí. Očividně ale ne slovenský obránce, který nelibě nese vyřazení ze sestavy.

Podobná slova mu ale zpět do základní jedenáctky sotva pomůžou – a takové chování navíc jistě ani nevzbudí obdiv u jiných fanoušků.

„Či už figuruješ v Jürgenových plánoch alebo nie, takto by sa profesionálný futbalista o svojom trenérovi vyjadrovať nemal,“ napsal Škrtelovi uživatel s přezdívkou kikoo_.

 

K podobnému závěru brzy nejspíš došel o Škrtel. Původní příspěvek z Instagramu zmizel. A fotbalista poslal „vysvětlení“. Věříte mu?

View this post on Instagram

❗️❗️❗️EXPLANATION❗️❗️❗️

A post shared by Martin Skrtel OFFICIAL (@martin37skrtel) on

Celá „aférka“ však jen přiživila spekulace o tom, že Škrtelovy dny v Liverpoolu jsou sečteny. Na spadnutí má být přestup do Fenerbahce Istanbul.

(jz), Foto: Reuters, sportky.sk
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru