Neuvěřitelné! Márquez v kvalifikaci boural, tak ukradl skútr a dojel čtvrtý!

Španělský motocyklový závodník a současný mistr světa kategorie MotoGP Marc Márquez předvedl v kvalifikaci na Velkou cenu Nizozemska přímo husarský kousek.

[blog_program_info id=“7871605″]

Třiadvacetiletý jezdec se nejdřív nečekaně vyboural. Kvalifikaci ale nehodlal vzdát a během chvilky vymyslel brilantní plán. Bez zaváhání běžel pro volný skútr, který stál opodál.

Stroj měl naštěstí klíčky v zapalování, a tak Márquez nasedl a uháněl do boxů pro svůj náhradní motocykl, na kterém pak již dojel závod bez větších komplikací.

V kvalifikaci nakonec zajel čtvrtý čas a v závodě nakonec dojel druhý za Australanem Jackem Millerem. Hlavní závod nakonec kvůli nepřízni počasí dokončilo jen pouhých 13 z 21 jezdců.

[blog_program_info id=“7900522″]

„Udělal jsem chybu a vyboural jsem se. Pak jsem ale zahlédl skútr s klíčem v zapalování. Vzal jsem si ho a až pak jsem poznal, že skútr patřil k fotografovi. Ten mě však nechal jet. Chtěl jsem se dostat zpátky co nejdříve, takže upřímně – vzal bych si ho, i kdyby mi řekl, že si ho půjčit nesmím!“ řekl Márquez k příhodě z kvalifikace.

Marc Marquez borrows scooter from camera man


[fve]https://youtu.be/kbtvUmuO8jQ[/fve]

(bar), Foto: reprovideo
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru